Niedzielski PRZYZNAJE, że w Polsce statystyki zgonów na Covid są ZAWYŻANE w porównaniu ze statystykami niemieckimi [VIDEO]

Adam Niedzielski/Fot. screen YouTube/RMF24
Adam Niedzielski/Fot. screen YouTube/RMF24
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Minister zdrowia Adam Niedzielski w rozmowie z Robertem Mazurkiem na antenie RMF FM wyznał, że statystyki dotyczące zgonów na Covid-19 są w Polsce inaczej dokumentowane niż w Niemczech, a przez to mogą być mocno zawyżone w porównaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami.

– W Niemczech liczba zgonów na milion mieszkańców jest nawet nie dwa razy mniejsza, tylko jeszcze mniejsza niż w Polsce – zauważył prowadzący program Robert Mazurek.

Minister zdrowia Adam Niedzielski odpowiadając na to pytanie, ujawnił w jaki sposób zbiera się statystyki dot. zgonów na Covid w Polsce i dlaczego wygląda to tak, jakby w Polsce na Covid umierało więcej osób niż w Niemczech.

– A to jest bardzo ciekawy przykład. Otóż Niemcy mają statystykę „sprawozdawczość zgonów covidowych” taką, że zgłaszają jako zgony covidowe tylko i wyłącznie zgony, które są tylko i wyłącznie z powodu covidu. Czyli nie zgłaszają tej części, którą my pokazujemy, która dotyczy wielochorobowości – mówił Adam Niedzielski.

Czyli w Polsce osoby, które mogły umrzeć na inne choroby, są zaliczane do zmarłych przez Covid, tylko dlatego, że przechodziły infekcję Covid.

24 KOMENTARZE

 1. Panie Wisielec,
  jak to urwał nać jest, że w tygodniu umiera (niby) pół tysiąca osób, a po weekendzie niecałe 20. Te całe raporty można sobie wsadzić.
  W doo-pę!

  • Świetnie ujęte. Jęczydoopstwo kolejnego wielochorobowego kołtuna demaskuje cały ten cowidowy szantaż, by wpakowć w nas jeszcze więcej śmiercionki.

 2. Kreatywność tego facecika nie zna granic. Taka kreatywna matematyka jest domeną „ekonomistów” i bankierów i jutro może się okazać, że 2+2=5, co nie Niedzielski?

 3. Pan Grzegorz Płaczek od dawna pokazuje jak nas oszukują , analizuje ich statystyki i demaskuje wielkie oszustwo.

 4. „Czyli w Polsce osoby, które mogły umrzeć na inne choroby, są zaliczane do zmarłych przez Covid, tylko dlatego, że na Covid chorowały.”
  Nie „chorowały”, tylko mieli infekcję według testu. Nie przy każdej infekcji przechodzi się chorobę.

  • Tak. Testy PCR pokazują także chorych „bezobjawowych”. Tych też się zalicza do zakażonych, a jeśli ktoś umrze np. na raka lub w wypadku, to co zaszkodzi napisać, że wirusa też miał? I statystyki bardziej cieszą ministra, i forsę szpital lepszą dostaje, więcej osób się wystraszy i zaśmiercionkuje – sme „korzyści”. Tylko jedno małe kłamstewko (nie licząc testów PCR). Efekt motyla i pandemia trwa.

 5. Już o tym rok temu mówiono, ale oczywiście uznawano ludzi z takimi słowami za foliarzy i spiskowców. Teraz nagle okazuje się, że wszystko święta prawda. Ale jak się zaszczepicie, to wyjdziemy z zachorowań! Testujmy się na potęge. Dziś w Austrii np. nikogo testy już nie obchodzą. Albo masz Szprycę albo nosisz opaskę Dawida.

 6. Syntezator zaczyna inaczej śpiewać, widocznie czuje oddech prokuratora Norymbergi 2.0.

  I kto tu jest płaskoziemcą i kowidiańskim szurem?

  Plandemia po prostu się opłaca, z nakręcania cyrku i szprycowania gównem mRNA.

  I najważniejsza sprawa, wiele szpitali nie dostało kasy za cyrki kowidowe i zaczynają się burzyć, dlatego Niedzielski wysyła im przekaz, że jak nie będziecie siedzieć cicho, to zacznę mówić jak było, i to nie ja będę za to odpowiadał, ale WY.

  • w sumie to bym się ucieszył, jak by te mendy szpitalne dostały za to w cymbał…po pierwsze za własną głupotę i naiwność, a po drugie za to, że zrobili ze swojej służby biznes i pokazali prawdziwą twarz, paradoksalnie wypinając dupę na chorych, a szeroko otwierając japę i robiąc lody za „spływającą” w gardło kasę!

 7. Czyli w bardziej wyszczypanych Niemczech jest nie tylko więcej zakażeń na milion mieszkańców ale i więcej zgonów, mimo nieporównanie lepszej opieki medycznej. Co nie dziwi, bo nawet na podstawie podrasowanych danych „naszego” ministerstwa zdrowia już 44% zakażeń dotknęło wyszczypanych, więc prawdziwy odsetek jest na pewno znacznie wyższy niż odsetek wyszczypanych. A to dowodzi, że szczypanki zwiększają prawdopodobieństwo zgonu.

 8. Do wisielca dotarlo ze polacy ci myslacy nie nabieraja sie na kłamstwa wielokrotnie obnarzone i zmienia narracje . Psychopata mysli ze mu zapomnimy te 200000 zamordowanych ludzi . Nigdy ci to nie bedzie zapomniane . Pamietaj.

Comments are closed.