Para „groźnych przestępców” ujęta w samolocie. Uciekli z kwarantanny

Para w kajdankach. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Para w kajdankach. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Holenderska żandarmeria wojskowa aresztowała małżeństwo, które uciekło z hotelu dla objętych kwarantanną podróżnych z Afryki Południowej, a następnie próbowało opuścić kraj przez lotnisko Schiphol w Amsterdamie – podała w poniedziałek agencja Reutera.

Jak przekazały służby, para została aresztowana w niedzielę wieczorem na pokładzie samolotu, tuż przed odlotem. W hotelu przebywali po wykryciu u nich zakażenia koronawirusem. Nie wiadomo, czy chodzi o nowy wariant Omikron.

Według dziennika „Het Parool” próbę ucieczki podjęli Portugalka i Hiszpan, którzy próbowali dostać się do Hiszpanii.

Po aresztowaniu małżeństwo zostało przekazane organom służby zdrowia. Holenderski dziennik „De Telegraaf” informuje, że para może być oskarżona o naruszenie krajowych zasad kwarantanny.

61 z 600 pasażerów piątkowych lotów z Johannesburga i Kapsztadu do Amsterdamu otrzymało pozytywny wynik testu na Covid-19, w tym para uciekinierów. Większość zakażonych skierowano na kwarantannę w hotelach, choć niektórym obywatelom holenderskim zezwolono na odbycie jej w domu. Władze przekazały, że przynajmniej 13 z 61 zainfekowanych pasażerów to nosiciele nowego wariantu Omikron.

Od niedzieli w Holandii obowiązuje trzytygodniowy lockdown, wprowadzony w związku z gwałtownym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem.

18 KOMENTARZE

 1. Tym mocniej więc mobilizować musimy wszystkie swe wysiłki dla walki o zmniejszenie liczny zachorowań. Świadomość, że w walce tej jesteśmy złączeni uczuciami braterskiego sojuszu z Rządem PiSu i z Panem Premierem, że walka o koniec zarazy jednoczy dziś olbrzymią większość ludzkości, świadomość ta wzmacniać winna jedność naszego narodu, dodawać nam sił i energii w codziennym naszym trudzie. Wyszczepić warcholstwo. Jeśli odmówią – to w kaftan i zrobić to siłowo!

 2. Jacyś nieszczęśni turyści szykanowani „ot, tak” — z powodu kolejnej „odsłony” choroby, która zresztą NIE ISTNIEJE.

 3. Pomału ma się wrażenie, że wizje Piotra Szulkina, z takich filmów jak O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji, stały się rzeczywistością.

 4. ” żandarmeria wojskowa aresztowała małżeństwo” mieli szczęście , mogli ich zastrzelić , jak Zydów uciekających z obozów

  • Mało kto wie, ale holokaust rozpoczął się od segregacji sanitarnej żydów.
   Pod pretekstem, że oni roznoszą tyfus.
   Po tym jak ich administracyjnie wyselekcjonowano, to wiedziano już kogo wyniszczyć.

   W przypadku segregacji pod pretekstem pseudo–pandemii covida19, chcą wyselekcjonować grupę ludzi samodzielnie myślących i niepokornych wobec totalitarnej władzy, aby ich potem wyniszczyć. Na razie tylko majątkowo materialnie.
   Tak się też zaczęło w przypadku żydów. Jak się skończyło, też wiemy.

 5. zaszczepieni, którzy już przyjęliście i to dobrowolnie znak szatana, oczekujcie na karę jaką przygotował dla was nasz BÓG! Nikt was do tego nie zmuszał, sami sprzedaliście dusze dla własnych korzyści, dla uciech !!!Teraz prześladujecie ostatnich wiernych Bogu kanalie? APAGE SATANAS!

Comments are closed.