Posegregowali ludzi, dołożyli lockdown, a jest jeszcze gorzej. Największy przyrost covidowych hospitalizacji

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
W imię walki z koronawirusem posegregowali ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych, na początku listopada dołożyli lockdown, a wirus najwyraźniej ze wszystkich tych działań śmieje się do rozpuku. W Holandii zanotowano właśnie największy przyrost covidowych hospitalizacji od 4 stycznia br.

Krajowe Centrum Koordynacji Rozmieszczania Pacjentów (LCPS) w Holandii poinformowało, że w poniedziałek hospitalizacja wśród pacjentów covidowych wzrosła do 130 osób i wynosi 2772.

Licząc same zakażenia w ujęciu tygodniowym, w poprzednim tygodniu odnotowano rekord od początku ogłoszenia pandemii – 156 921.

Statystyki covidowe rosną pomimo wprowadzenia segregacji sanitarnej kilka miesięcy temu oraz zaordynowaniu częściowego lockdownu na początku listopada. Część pandemicznych ekspertów wskazuje, że spadek statystyk zauważalny będzie dopiero po dwóch tygodniach lockdownu. W Holandii nic takiego nie nastąpiło. Wręcz przeciwnie – zakażeń rekordowo, a hospitalizacji najwięcej od stycznia.

„Łagodny” lockdown i segregacja w Holandii nic nie dały

W ramach lockdownu w Holandii restauracje i gastronomia mogą funkcjonować jedynie w godzinach 6-20, sklepy muszą być zamknięte najpóźniej o 18 (nie dotyczy spożywczych oraz aptek), a imprezy sportowe odbywają się bez udziału publiczności.

W wielu firmach zaordynowano powrót pracy zdalnej, a wśród oficjalnych rządowych rekomendacji znalazło się m.in. nieprzyjmowanie więcej niż czterech gości w domach.

Ponadto w Holandii przeciwko COVID-19 zaszczepiono ok. 85 proc. dorosłej populacji społeczeństwa, a 77 proc. ogólnie, biorąc pod uwagę także nieletnich. Obowiązuje także segregacja sanitarna, czyli do niektórych usług dostęp mają tylko zaszczepieni.

Wszystko to na nic, bo wirus z politycznych działań po prostu się śmieje i hula sobie w najlepsze. Otrzymujemy kolejny namacalny dowód, że restrykcje, obostrzenia, nakazy i zakazy oraz segregacja sanitarna mają minimalny (albo nawet żaden) wpływ na kontrolę wirusa, a niosą za sobą ogromne tzw. koszty społeczne.

17 KOMENTARZE

 1. Ponowie ministrowie czas przyznać się do porażki i do kłamstw jakimi karmiliście ludzi. Powiedzcie prawdę tym oszukanym zaszczepionym ludziom, że nic ich nie chroni i że zarażają się miedzy sobą a nieszczepieni nie mają z tym nic wspólnego.

 2. I usłyszałem, jak donośny głos ze świątyni zawołał do siedmiu aniołów: „Idźcie i wylejcie na ziemię siedem pucharów Bożego gniewu!”.
  Wtedy ruszył pierwszy anioł i wylał swój puchar na ziemię. I natychmiast wszystkich ludzi, noszących znak bestii i oddających cześć jej posągowi, dotknęły złośliwe i bolesne wrzody.

 3. Jak sie pomyśli ….

 4. Właśnie tego nie mogę pojąć i wciskanie mi kitu że szczepienia chronią. Mamy przypadki zgonów na covid nawet u zaszczepionych jak i u niezaszczepionych. Zaszczepionych nie było rok temu zakażeń było mniej niż teraz przy ponad połowie zaszczepionych. A co do umierania pod respiratorem to prawie nikt z niego nie wychodzi bez względu czy covid czy nie czy powikłania po covidzie. Respirator to w badziewnym szpitalu jest zerowa lub nikła szansa na przeżycie.

  • Cała dyskusja o tych szczepionkach jest prowadzona po myśli: „zaszczepię się to nic mi nie grozi”. Przecież mowa była od samego początku, że to tylko może łagodzić objawy. I tyle.

 5. to nie jest epidemia tylko DEPOPULACJA. Zaplanowana perfidnie i równie podle wykonywana rękoma podkupionych wcześniej rządów. Ci rządzący nadal naiwnie liczą że jak ONI wymordują ludzi to ich, za zasługi w ludobójstwie, zostawią i dadzą im wysokie stołki w zarządzie korporacji np EUROPA. Bo CI, te 8 rodzin,w 2025 zaplanowali zamiast państw korporacje- dlatego Polska jest już zarejestrowana w korporacji Europa jako spółka z o.o.

  • ZUS tylko się cieszy, bo większość wsród ‚ofiar’ to jednak ludzie starsi, już na emeryturze.
   W ogóle mam wrażenie, że ludzie myślą w stylu: „Ej, to ja umrę? Nie wiedziałem o tym…”

Comments are closed.