W Polsce za chwilę ruszy szprycowanie dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Padła konkretna data

Szczepienie dziecka. Zdjęcie ilustracyjne: Unsplash
Szczepienie dziecka. Zdjęcie ilustracyjne: Unsplash
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Około 15 grudnia – to realny termin, kiedy rozpoczną się w Polsce szczepienia przeciw COVID-19 dzieci w wieku od 5 do 11 lat – powiedział w poniedziałek wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.

Kraska w Polsat News został zapytany o to, od kiedy będzie można w Polsce szczepić dzieci od 5 roku życia.

„Wydaje się, że to będzie w połowie grudnia. Jeżeli oczywiście wcześniej pojawi się ta szczepionka u nas w kraju, to wdrożymy to wcześniej. Taki wydaje się realny termin, to jest około 15 grudnia” – powiedział Kraska.

Europejska Agencja Leków (EMA) zaleciła w ubiegłym tygodniu zatwierdzenie szczepionki opracowanej przez BioNTech i Pfizer dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. U najmłodszych dzieci dawka będzie niższa (10 µg) niż stosowana u osób w wieku 12 lat i starszych (30 µg). Podobnie jak w starszej grupie wiekowej, zalecono podawanie w postaci dwóch wstrzyknięć w odstępie trzech tygodni.

Komisja Europejska musi jeszcze wydać decyzję o pozwoleniu na dopuszczenie specyfiku do obrotu.

26 KOMENTARZE

 1. Zadawaliście sobie pytanie Czemu , Dlaczego…. Coś się działo a ludzie nie reagowali na widoczne oszustwo zbrodnie…..teraz żyjecie w czasach gdzie sami sobie możecie zadać pytanie….Dlaczego….dlaczego taki kraska Niedzielski są tak odważni w swych zbrodniczych planach …. Dlaczego nie uważają Was za siłę która by ich zatrzymała

  • tu się zgodzę, nigdy nie rozumiałem jak ludzie w IIWS i przed nią mogli pozwolićna szykanowanie Żydów, na holocaust , jak to się mogło narodzić. Teraz rozumiem że wprowadzenie terroru i antagonizowanie ludzi nawet bez żadnych podstaw naukowych (np. szczepieni nie szczepieni) jest możliwe i łatwe. Ale dlaczego ? Dlatego że ludzkość to w większości debile ?

   • Media polskojęzyczne i rządowe nakręcają spiralę strachu. Pdżegają Polaków na Polaków. wyszczepionych na nieszczepionych. Taki tekst w radiu TOKFM pierwsze śniadanie: nieszczepieni powinni płacić za leczenie szpitalne ponieważ zajmują łóżka wyszczepionym. Prowadzący celebryta Maślak mówi, że jgo znajomy z chorym uchem nie dostał łózka w szpitalu bo zajmują niezaszczepieni. Nieszczepieni zajmują łóżka tym co czekają na planowaną operację mówił.
    Do refleksji!

  • Dodatkowo, jesteśmy rozleniwieni dobrobytem, jesteśmy przywiązani do tego, co z trudem zgromadziliśmy i boimy się tego stracić.
   Z drugiej strony państwo stało się bardzo silne, precyzyjne w swej opresji, wszędzie ma uszy, oczy, macki i zwieracze, którymi może nam odciąć dopływ tlenu (zająć konto w banku, wpuścić komornika, trzymać w areszcie za byle głupstwo). Próg desperacji jednostki podniósł się bardzo wysoko, szanse na bunt społeczny są bardzo niewielkie.

 2. Czytać: dr Jerzy Jaśkowski Szczepienia 300lat oszustw, dr A. KOTOK Bezlitosna immunizacja. Po przeczytaniu tych książek dowiecie się o ich „skuteczności” i powikłaniach poszczepiennych. Książki napisane wiele lat przed PLANDEMIĄ.

 3. Nadciąga czas, gdy będa musieli wojną zamaskować temat masowych zgonów i komplikacji zdrowotnych.
  Ludzie zajęci wojną nie będą mieli możliwości wieszać tych bandytów. Tylko wojna może ukryć ten przekręt.

 4. Biedne dzieci już wyszprycowane jak wieprze.. Mam nadzieję, że dzieci to słyszą i widzą: pamiętajcie dorośli to kretyni, czesto pchani do zła za pomocą korupcji.

 5. Wiecie co to za choroba świerzb jak się to leczy? Wiesz jak leczyć chorobę pasożytnicze np. swierzb? Soolantra (iwermektyna) – krem

  Krem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwpasożytniczym, do stosowania miejscowego na skórę. Pamietasz jak ważne na początku przechowywanie szpryc -70
  Co ciekawe na cov id-a skuteczny! Słyszałeś o chorobie changsa? Myślę że są trzy preparaty.nr 1 placebo, 2. Z grafenem, 3. Z pasożytami

 6. Widać że sronki nic nie dają.Zostawcie dzieci.Niech osiągają naturalną odporność.Tsk ciężko to zrozumieć czy o kasę chodzi.

 7. Największym problemem jest brak uświadomienia u wystarczającej liczby ludzi. Bo, że rząd składa się w większości ze zbrodniarzy-ludobójców to już wiemy od przeszło roku.

 8. Profesor Cahill powiedziała -Odnośnie liczby zdarzeń niepożądanych zarejestrowanych w brytyjskim systemie Yellow Card i amerykańskim VAERS prof. Cahill wyjaśnił, że „te [zastrzyki z Covida] są nadal w fazie badań klinicznych i normalnie, jeśli 50 osób zmarło w badaniu klinicznym na świecie, badanie kliniczne powinno zostać przerwane [na calym swiecie]. Mamy ponad 50 000 zgonów zgłoszonych w bazach danych w UE, Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią” czyli 100 razy więcej.

Comments are closed.