Braun OSTRO o działaniach Niedzielskiego: „To dopomina się już nie tylko sądów, ale także i najwyższych trybunałów” [VIDEO]

Grzegorz Braun i Adam Niedzielski.
Grzegorz Braun i Adam Niedzielski. (Fot. PAP/kolaż)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Podczas konferencji prasowej Konfederacji poseł Grzegorz Braun ujawnił, jaki los powinien jego zdaniem spotkać „ministra pandemii” Adama Niedzielskiego. Wskazał, że działania rządu są niekonstytucyjne i łamią szereg praw. Wezwał też do „obywatelskiego zatrzymania”.

– „Minister choroby i nagłej śmierci” powinien odpocząć od obowiązków, które, jak widać, przerastają jego wyporność, nawet na poziomie spójności medialnej jego własnych wypowiedzi. Z mojego punktu widzenia najlepiej byłoby, gdyby swój wypoczynek zaczął na Białołęce, czekając tam na wezwanie, doprowadzenie przed oblicze prokuratora, a następnie sądu, który wymierzyłby sprawiedliwość za te przestępcze na skalę masową, w skutkach zbrodnicze, działania i zaniechania ministra Niedzielskiego oraz jego wspólników w tym dziele – mówił poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

– Przypominamy, nigdy dosyć przypominania, że to wszystko jest bezprawne, że konstytucyjne prawa Polaków do swobodnego przemieszczania się, także uprawiania działalności gospodarczej, wreszcie wszystkie prawa naturalne i kodeksowe do normalnego życia rodzinnego, społecznego, te prawa są łamane. Łamane są również ustawy: ustawa o ochronie danych osobistych, łamane są artykuły kodeksu karnego. Przymuszanie, podżeganie do przestępstwa, zmuszanie do znoszenia określonych stanów – to właśnie czyni minister Niedzielski – wskazał.

Braun odniósł się też do zapowiedzi ustawy pozwalającej pracodawcom weryfikować status zaszprycowania pracowników.

– To, co w ostatnich dniach, tygodniach w sposób szczególnie skandaliczny zostało zaprezentowane, to wyraźna wola rządu do przeniesienia obowiązków egzekwowania tych bezprawnych ram reżimu sanitarnego na polskich przedsiębiorców. To szczególnie wredne i paskudne dążenie do outsourcingu, do tego, żeby przedsiębiorcy sami wzięli na siebie obowiązki – przepraszam za drastyczność porównania – obowiązki kapo obozowych, którzy trzymać będą za twarz i zaglądać w papiery swoim bliźnim, swoim podwładnym przez siebie zatrudnionym – skwitował.

Jak podkreślił poseł Konfederacji, „to wszystko jest bezprawne, a dodatkowo jeszcze ma walor podłości”.

– A zatem Niedzielski do dymisji, na urlop do aresztu i pod sąd. Myślę, że dobrze zrobi każdy Polak, kto tego niebezpiecznego dla naszej wspólnoty na każdym poziomie: wspólnoty narodowej, wspólnoty rodzinnej, człowieka, powstrzyma może np. w trybie zatrzymania obywatelskiego – powiedział.

– Pan minister Niedzielski pokazał nam właśnie tym rozrzutem swojej opinii, zaprezentowanym w ostatnich dniach, że jest albo osobą niewypowiedzianie cyniczną – i tę opcję obstawiam – albo też psychicznie niestabilną, łatwo poddającą się wpływom innych osób. Tego niestabilnego lub/i cynicznego człowieka należy jak najszybciej odsunąć od wpływu na polskie życie – podkreślił.

– Notabene zauważcie państwo, co to za państwo, co to za kraj, w którym minister choroby i nagłej śmierci ogłasza niczym dekrety, bez żadnego stanu wojennego, bez żadnego stanu wyjątkowego, bez stanu klęski żywiołowej, ogłasza komu, gdzie, w jakim składzie i w jakiej konfiguracji wolno będzie pracować, spotykać się, działać. To dopomina się już nie tylko sądów, ale także i najwyższych trybunałów – podsumował Grzegorz Braun.

33 KOMENTARZE

 1. Jeśli chodzi o walkę rządu PiS z pandemią, w interesie Polaków, to propozycja pana Niedzielskiego jest obłędem i głupotą. Jest przeciwskuteczna, nielogiczna, łamiąca Konstytucję etc.
  Ale jeśli chodzi o walkę rządu PiS z LUDŹMI, którzy nie chcą się zaszczepić, w interesie bigpharmy – to propozycja Niedzielskiego wprowadzenia segregacji oraz Polaków drugiej kategorii, nawet jeśli absolutnie bezprawna, jest w pełni racjonalna, rozsądna i uzasadniona. Nawet jeśli faszystowska.

 2. Ględzący posel z gudłajską obrzydliwą brodą ,chce się ograniczyć do elektoratu antyszczepionkowcow. Gratuluję głupoty.

 3. skoro chce obywatelskiego zatrzymania to niech go z grupą posłów Konfederacji zatrzymają, w końcu tylko oni teraz są w jego pobliżu!

 4. Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, że już czeka u bram UE kolejna wersja wirusa pod kryptonimem Omegatron, a co gorsza to naukowcy znaleźli też wersję Oteratron.

  Strzeżmy się!

 5. Jedyna nadzieja w ludziach takich jak Pan Panie pośle, i w tym że te działania zainspirują ludzi, którym wolność leży na sercu.

  • Szczera prawda, ile już można pisać w tym temacie, do wyborów 1,5 roku ile jeszcze nas będą tłamsić i bezprawnie zmuszać. Kiedy te 47% się obudzi?

 6. Sorry, p. Braun, ale takie gadanie to czyste bicie piany. NIC z niego nie wyniknie – więc po co strzępić język? Plandemia ma trwać: lekarze, politycy i dziennikarze „kupieni”, „służba zdrowia” zablokowana. Istnieje nieformalny ZAKAZ leczenia C19 w fazie początkowej („teleporady”, paracetamol i czekanie na rozwój choroby). Potem szpital, sterydy, respirator i RiP.

 7. Panie Braun! Czemu Pan i Konfederacja nie domagacie się zezwolenia naszym lekarzom
  na leczenie C19 metodami medycyny opartej na dowodach, sprawdzonymi od lat?
  Czemu lekarze, którzy WYLECZYLI są szykanowani? Czemu Pan i Konfederacja
  nie protestujecie, że od miesięcy projekt ustawy, zezwalającej lekarzom
  na skuteczne i BŁYSKAWICZNE leczenie COVID, leży bezskutecznie u Prezydenta Dudy?

  • Powszechne szybkie i skuteczne leczenie c19 złamałoby koronne narzędzie zamordystów –
   strach przed chorobą i śmiercią. Bez szarpaniny, rozlewu krwi, cierpień,
   zgonów można tych zamordystów pokonać. Dlaczego tego nie robicie??

   • Gdzie byłeś/aś kiedy Konfederacja mówiła o leczeniu Covid-19 i stawała w obronie lekarzy wyklętych? A że nic nie wskórali? 11 posłów kontra cały sejm? Reguły najgłupszego ustroju świata są nieubłagane.

 8. Najlepszy jest ten co przybył do Hongkongu będąc po trzech dawkach a i tak nie uchronił się przez Omikronem. Ja tam czekam na jakieś specjalne odmiany, które będą łapać tylko ci co są po dwóch lub trzech dawkach a czym więcej ich ludzie wezmą tym większa szansa pojawienia się takiego paskudztwa. Ci ludzie już tworzą specjalny Kod w sowim organizmie po Szczepieniach i domagają się być lepiej traktowani ale Koronowirus im nie jednego psikusa zrobi jak i same Szczepionki.

 9. Uwaga bardzo ważne – zapoznajcie się i przekażcie dalej – Dr. Andreas Noack opublikował wideo prezentację. 4 dni po tym nagle zmarł…
  Skrót: on był chemikiem, ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki grafenu są ekstremalnie trwałe i ich wymiary (długość około 50nm, grubość 0,1nm) sprawiają, że wstrzyknięte do żył człowieka działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, zawałów, wylewów.
  https://www.bitchute.com/video/Ervbi96YgrzG/

 10. Uważam jednak, że Braun nie przebije się ze swoimi tematami, bo zbyt górnolotnie się wypowiada do tego polskiego, pustego, szczepowego ludu. Gdyby mówił jak Terlecki (gnój!), to zapewne miałby posłuch… Żal mi patrzeć jak ludzie wykańczają się na własne życzenie. Jestem samowystarczalny więc żadne takie tam straszenie pana mynystra mnie nie boli.

  • Tak, jest zbyt kwieciście i elokwentnie. Ferdki, Sebixy i Karyny siedzą przed tv i po 2-3 zdaniach biorą pilota w rękę, bo nie rozumieją ani słownictwa, ani składni, ani dygresji. Tu musi być „wiadra pomyj” z dwa przekleństwa, wtedy dopiero Ferdki, Sebixy i Karyny z uznaniem pokiwa głową. Najbliższe temu contentowi było słynne zdanie na mównicy sejmowej „będziesz pan wisiał”.

 11. Niedzielski jest tylko wykonawcą woli Kaczyńskiego. Miejmy to na uwadze. Prawdziwym szatanem tutaj czynnym jest żoliborski miłośnik kotów. I tak sobie myślę że gdyby te restrykcje miałyby dotyczyć futrzaków nigdy by do nich nie doszło. Oto jak pierwszy przed ołtarzem ceni swych współbraci. A może on ma innych współbraci, których polecenia MUSI cenić.

Comments are closed.