Działacz partii KORWiN ożenił się z 18-latką. JKM: „Kobieta powinna wychodzić za mąż w wieku 17 lat”

Źródło: Twitter/Janusz Korwin-Mikke
Źródło: Twitter/Janusz Korwin-Mikke
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Karol Wilkosz, działacz partii KORWiN, wziął niedawno ślub z Wiktorią Wilkosz – 18 latką promującą w Internecie konserwatywne wartości wśród kobiet. Internauci atakuję młodą parę ze względu na 11 lat, które ich dzieli. Prezes Janusz Korwin-Mikke również odniósł się do sprawy. Lider wolnościowego skrzydła Konfederacji twierdzi, że różnica wieku między kobietą a mężczyzną powinna być jeszcze większa.

– Patrzcie jak Lewaków boli, że wziąłem ślub z 11 lat młodszą Wiktorią – pisze Karol Wilkosz.

– Czyli 15 latka uprawiająca seks z kim popadnie czy dokonująca aborcji to normalność, ale 18 latka decydująca się na ślub (i to hetereoseksualny) to już patologia? – pyta działacz partii KORWiN.

Żeby dolać oliwy do ognia wolnościowiec dodaje: – Zdradzę wam więcej, czekaliśmy do ślubu.

Do sprawy postanowił odnieść się także prezes partii KORWiN, a zarazem lider wolnościowego skrzydła Konfederacji i poseł – Janusz Korwin-Mikke.

Legendarny wolnościowiec ma odmienne poglądy niż hejtujący. Według polityka różnica wieku mogłaby być jeszcze większa.

– Nie rozumiem oburzenia. Kobieta powinna wychodzić za mąż w wieku 17 lat, bo dojrzewają wcześniej. A 29 dla mężczyzny to na ogół nieco za mało. Niestety Polska pełna jest małżeństw równolatków, które stanowią jedno z największych nieszczęść społecznych… – pisze Korwin-Mikke.

25 KOMENTARZE

 1. Jest takie powiedzenie w Kieleckim: ,,GDY Chłopak w POLU ORZE ,SĄSIADKA MU ŻONĘ RODZI”.Ja od swojej połowicy o X lat starszy.

  • 👹 P i ę k n e i p r a w d z i w e, Panie Piwowar ! 👹
   Panie Wilkosz, psy szczekają, a karawana idzie dalej !

 2. Jest jakiś wiek ustalony na „dorosłość” 18 lat i po co dyskutować? Wiadomym jest, ze dziecko jest kształtowane przez system i coraz mniej przez rodziców i niejedna 16-latka jest mądrzejsza od 20-łatki. Przepisy nie określą IQ, wiec po co Korwin jadaczke otwiera w tym temacie? Ma jakieś lepsze rozwiązanie? Jakieś testy na IQ przed zawarciem związku, no bo co innego? Nowa segregacja?

  • Korwin jadaczkę otwiera by wyrazić swe opinie o różnych sprawach by wyjawić to co uważa za słuszne czy właściwe. Nie będąc etatystycznym zamordystą nie mówi, że jacyś rządzący powinni wszystko urządzać zgodnie z jego opiniami. Zaiste powszechny brak zrozumienia, że nie każdy jest totalniakiem proponującym zamordyzm, a na pewno on nim nie jest, wskazuje że być może cywilizacja łacińska jest już prawie martwa w Polsce.

   • Dodam jeszcze tylko, że wcale nie jestem wielkim fanem JKM. Mam opinie odmienne od jego opinii w wielu sprawach, a także sądzę, że jego zachowanie wskazuje na bycie kabotynem. Jednakże cenię u niego szczerość. Brak szczerości i skłonności do zamordyzmu to cechy większości, jeśli nie wszystkich, polityków bandy czworga.

    • Fakt, mówi co myśli, każdemu wolno. Tylko idąc jego tokiem rozumowania to może dobrze ułożone 11-łatki tez by można wydawać za mąż? A czemu nie? Powinna być wolność. Są jakieś zasady i nawet Korwin z całym swoim potencjałem intelektualnym jest za głupi aby je podważać. Ale chłop próbuje myśleć i czasami mu wychodzi i to sie ceni.

     • Ale nie rozmawiamy tu o jego postępowaniu tylko o konkretnej opinii w konkretnym temacie, która wg mnie jest głupia, niepotrzebna a z szerszej perspektywy szkodzącą Konfederacji. O ile ten chłop co się żenił ma 100% racji o tyle wpis Korwina to pocałunek Judasza w tej konkretnej sprawie

     • 👹Wiesz co „Antysystem” ?!?👹
      Jak już ci sięga, wiesz co do wiesz co, to zrób sobie dobrze sam i nie molestuj nas o to w tym portalu.
      Albo wymyj sobie łeb pod napletkiem. Zmniejszysz sobie ADHD klawiaturowe!

  • Co do tematu zaś, to najlepszy wiek dla kobiety, która pragnie założyć rodzinę, czyli urodzić dzieci, to zdecydowanie jeszcze kiedy ma poniżej 20 lat. A mężczyzna często nie staje się dojrzały emocjonalnie do małżeństwa i ojcostwa znowu tak wcześnie.

   • Totalna bzdura. To jest kwestia indywidualna. Dlatego skoro nie jesteśmy w stanie tego rozsadzić w przypadku każdego, jest przyjęty wiek 18. Masz lepsze rozwiązanie? A jeśli negujemy zasady panujące bez wskazywania lepszego rozwiązania to prosta droga do anarchii. Dużo ludzi sobie w takim systemie nie poradzi.

 3. ” 18 latka promująca w Internecie konserwatywne wartości wśród kobiet” 😤😤😤

  I co, czekali do ślubu ?

  Zes* z czym 😤😤😤 ?

 4. Zrozumcie lewackie trole obsr….jące ten portal za pieniądze z POPiS-u, że to kobieta ZAWSZE decyduje o małżeństwie, rodzinie, dzieciach. A POPiSowskie szmaty tylko judzą.

 5. Jakby babulina w wieku Koorwina wyszła za młodego chłopaka, to by był krzyk, że fu, sodomagomora i na kasę poleciał. Ale jak dziadzio Kurvin rzuca żonę i żeni się z młoda doopą, to na bank się (zdaniem fanów tego pajaca)zakochała i spoko związek

 6. „Internauci atakuję młodą parę ze względu na 11 lat, które ich dzieli”… bo powinno być po francusku, jak u Mararona i jego Babuni, których dzielą 24 lata.
  PS. Czy branie sobie na łeb wyschniętej, 54-letniej macicy to zwykła perwersja, czy coś straszniejszego?

 7. Ale czy czasami to ona też może mieć uroczego mężczyznę a nie dziadygę? Znam małżeństwa on 3 lata starszy – są świetne i się nie rozwodzą, tak konserwstynie.

 8. No i co?
  I nikt nie zauwaza, ze pan Mikke ma „zone” (wlasciwie kochanice) o 44 lata mlodsza?
  Nie to jest problemem, ze zona jest mlodsza o 11 lat, tylko czy spojrzalaby chociaz na starego dziada, gdyby ten nie mial milionow.

 9. Gdy brałem ślub, wymagania prawne określały minimalny wiek zawarcia małżeństwa jako 18 lat dla kobiet, 21 dla mężczyzn. Teraz jest „równość”, ale ta różnica z czegoś się kiedyś wzięła.
  Do dzisiaj pełni biernych praw wyborczych nie uzyskuje się w wieku 18 lat, też z powodu niedojrzałości.

Comments are closed.