Wypisano chorą z covidem. Zmarła po kilku godzinach. Szpital udaje, że była nieszczepiona [FOTO]

Obrazek ilustracyjny/szczepionka i szpital/Fot. PAP/Pixabay
Obrazek ilustracyjny/szczepionka i szpital/Fot. PAP/Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Szpital panią Annę Kałużniak-Hauser, mimo, że kobieta ciężko przechodziła covid i miała infekcję płuc. Rodzina czuje ogromny żal. – Przywieźli nam mamę konającą, z infekcją płuc i covidem. Pozbyli się pacjenta, żeby im nie zszedł w szpitalu – mówi Interii Joanna Hauser-Mirowska, córka pani Anny.

Pani Anna Kałużniak-Hauser od lat chorowała na POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc). Gdy jej stan znacząco się pogorszył, bliscy wezwali pogotowie. Początkowo testy nie wskazały jednoznacznie Covida – chorobę rozpoznano później w szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

– Dzwoniłam do pielęgniarki z pytaniem co z mamą, ta otworzyła drzwi do izolatki, w której mama czekała na wynik testu i powiedziała: „Dzwoni córka, chce jej pani coś powiedzieć?” Mama odpowiedziała: „Nie jest źle, jest ok”. I to były jej ostatnie słowa, które słyszałam – opowiada Interii Joanna Hauser-Mirowska.

To był ostatni kontakt matki z córką. Później, gdy kobieta dzwoniła, by dowiedzieć się jaki jest stan jej mamy, to lekarze odpowiadali, że nie ma z nią kontaktu.

Mimo to 22 listopada pani Joanna dostała informację ze szpitala, że jej mamę wypisują. Bliscy sądzili, że stan pani Kałużniak-Hauser musiał się poprawić, skoro została wysłana do domu.

– Nikt nam nie powiedział, że jest tak źle. Jedyne o czym wspomniał doktor to, że mama jest „otępiała”. Pomyślałam sobie, że może jest słaba, zmęczona tym całym pobytem, albo może nie chce z nimi rozmawiać, dlatego milczy. Jeszcze do niego powiedziałam, że może „strzeliła” przysłowiowego focha. Ale jak oni mi ją przywieźli i zobaczyłam, jak to faktycznie wygląda, to już wiedziałam, że to nie był foch – mówi Joanna Hauser-Mirowska.

– Była bez żadnego kontaktu. Nie mówiła, błądziła gdzieś wzrokiem, nie wydawała z siebie żadnego dźwięku. Ona umierała. Przywieźli nam ją konającą. Położyli na łóżku i zostawili. Jak ja jej próbowałam dać jeść czy pić, małą łyżeczką wlewałam jej wodę do jednego kącika ust, a drugim wylatywało. Mówię: „Mamo, ale połykaj”. Ona już nie miała odruchu połykania – opowiada pani Joanna.

Interia opublikowała kartę pacjenta pani Kałużniak-Hauser. „W zaleceniach ze szpitala rodzina czyta, że mama z racji zapalenia płuc wywołanego przez SARS-Cov-2 ma być w izolacji do piątku 25 listopada. Na pierwszej stronie wypisu odnajdują też informacje, że mama ma cukrzycę, na którą, jak twierdzi rodzina, nigdy nie chorowała. Nie widzą za to żadnej wzmianki o POChP, z którym zmagała się od lat. Ale szczególnie zaskakuje ich wynik saturacji na poziomie 98,5 proc.” – czytamy.

– Mama ze swoim POChP w najlepszych dniach miała saturację maksymalnie 90 proc. To wygląda, jakby lekarz pacjentki na oczy nie widział, albo wpisał wyniki badań innego pacjenta. Jak patrzymy na kartę informacyjną, to jawi się obraz całkiem wydolnej oddechowo kobiety, nie ma tam słowa o tym, że mama jest stanie ciężkim. A w tym samym czasie leżała bez kontaktu na łóżku, a my nie wiedzieliśmy, jak jej pomóc. Baliśmy się, że ona cierpi i się męczy. Nie mogliśmy jej podać żadnych leków, bo te zapisane przez lekarza w wypisie były w formie… tabletek, a mama nawet wody przełknąć nie mogła – informuje córka.

Dodatkowo rodzina pani Kałużniak-Hauser informuje, że w karcie pacjentki wpisano, że była nieszczepiona, chociaż przyjęła dwie dawki szczepionki.

Karta pacjentki
Źródło: Interia.pl

Pani Kałużniak-Hauser zmarła o 22. Rodzina ma ogromny żal do szpitala za to, jak potraktowano ich matkę „jak worek ziemniaków” oraz za to, że schorowaną wysłano ją do domu, gdzie mogła również pozarażać innych członków rodziny.

– Przecież to jest napędzanie w dalszym ciągu tej pandemii. Czwarta fala, nowy wariant, a moją mamę z covidem wypisali i przywieźli nam do domu. Przecież ja się mogłam zarazić, pomimo tego, że jestem szczepiona, mogłam nie mieć objawów i roznieść to dalej. Kwarantanny, zgodnie z prawem, nie mam –
mówi Interii Joanna Hauser-Mirowska.

Źródło: Interia.pl

33 KOMENTARZE

  • Przecież „szczepionka” chroni przed ciężkim przebiegiem, a przed zgonem to już na pewno. Córka powinna domagać się więc odszkodowania od producenta szczepionek.

  • Daj spokój. Dramat Twoich bliźnich, a Ty sobie żartujesz. Wybrali, jak wybrali, ale to nie powód do drwin.
   R.I.P.

  • „Pani Anna Kałużniak-Hauser od lat chorowała na POChP”. Gdyby była chora na covida, latałoby przy niej 10 lekarzy i ministerstwo mówiłoby, że brakuje lekarzy, bo „niezaszczepieni roznoszą wirusa”. Jeżeli za pierwszym razem nie wykryto koronawirusa, ale za drugim tak… To kto ustala, który test jest bardziej wiarygodny?

   • Wiarygodny jest tylko i wyłącznie ten z +, a będą tak długo robić testy aż w końcu trafia i będą mogli zgarnąć dodatek kowidowy. Sam pacjent w tym wszystkim jest nieważny, stanowi tylko kłopot, zwłaszcza jak trzeba go leczyć.

  • Tragedia! Pomyłka czy co?
   Oby nie odpuścili i złożyli zawiadomienie.
   W imię Prawa i Sprawiedliwości. Oczywście nie tej partyjnej…

  • To fałszerstwo szczep/nieszczep to nakaz w Italii, skoro ma davida19 lub umiera wszczepiony w papierach ma wpisane nieszczep. U nas to samo.
   Niedługo? cofniecie wyroków dla łódzkich łowców skór, wypłacą im odszkodowania za skazanie i straty moralne, w porównaniu z dzisiejszymi szatańskimi praktykami tamci przynajmniej się nie znęcali.
   No i ta nazwa uwłaczająca, łowcy skór za pieniądze. Brakowało prekursorom opieki wszczepiennej wyobraźni co można zrobić z człowiekiem i za jaką kasę!

 1. osiemnaście miesięcy teleporad, przypadki takie jak ten a zatwardzony ryj wespół zhomokarłem podwyższył podatek zdrowotny w październiku. polaki to lubią być ruch ane w poopska nie? byleby narodowi ryli, nie ruscy albo niemce.

  • Lepiej umrzeć bogatym topiąc się w rozpuście niż zdychać na
   davida19 na kwarantannie.
   Wie kto czy prokurator ustalił przyczynę śmierci doktora i pielęgniarki w osadzie koło Białegostoku w czerwcu 2021r? Publika mówi że utopili się w swoim nowym przydomowym basenie.
   Ten basen to zapewne z bidy bo czas davidowy


 2. „W zaleceniach ze szpitala rodzina czyta, że mama z racji zapalenia płuc wywołanego przez SARS-Cov-2”

  Na karcie:

  Zapalenie płuc wywołane innym wirusem.

 3. Totalna medyczna demoralizacja. Największym wrogiem Człowieka stał się lekarz. Żyjmy więc zdrowo, wróćmy do sprawdzonej medycyny holistycznej, by nigdy nie dostać się w szpony „obozowej służby depopulacyjnej”.

 4. Problem w tym że ta choroba którą miała jest sama w sobie śmiertelna. Zdiagnozowanie u takiego pacjenta srovida jest praktycznie niemożliwe.

 5. Więcej zgonów to lepsze statystyki potrzebne w dystrybucji kolejnych dawek preparatów o 100% skuteczności, bo kasa musi się zgadzać, a amantadyna leży z zakazem stosowania, bo tak kazał sponsor Pfizer.

  MORDERCY

 6. i takie sa skutki szczypawek,to nie umirajja niezaszczepieni,to szczepionkowce umiraja jak much w gnojowce wstrzyknietej przez palanta Niedzielskiego, wiele milionow polakow niedlugo kopnie w kalendarz a na swiecie Gates otruje nastepne miliarfy, CO CZLOWIEK SIEJE TO I ZBIERA, A TERAZ ZBIERA SMIERC BO NASIAL GLOBALNEGO GNOJU, CZAS WZIAC ZAPLATE, ZAPLATA ZA GRZECH JEST SMIERC, NIESTETY ,WIECEJ LECCIE PO SZCZEPIONKI? BEDZIE TEGO SMUTNY WYNIK

 7. Żal żalem, ale tu trzeba szybko do prokuratury! Przynajmniej tyle można zrobić w tej sprawie dla dobra innych…

  • Nie no w 1 napisali prawdę mianowicie ,że nie była szczepiona..od niedawna są 3 dawki wymagane i 14 dni trzeba przeżyć aby zaliczyć się do zaszczepionych..inaczej jesteś Niezaszczepiony..takze teraz będzie wysyp śmiertelnych przypadków niezaszczepionych

 8. szpital im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim trzeba zaskarżyć do prokuratury. Tam grasują przestępcy.

 9. no bo tak naprawdę jest tak w średniowieczu byli medycy potem byli lekarze w średniowieczu były epidemie teraz mamy medyków pandemie a to co się wyprawia to sięga czasów średniowiecza a medycy chcą robić to co nierządy czyli nic nie robić i mieć dużo pieniążków!!!

Comments are closed.