Wojciech O., Marcin O. i Piotr R., którzy 11 listopada zorganizowali marsz w Kaliszu, opuścili areszt

Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski zatrzymany.
Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski doprowadzony do prokuratury. (Fot. Policja)
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Wojciech O., Marcin O. i Piotr R., którzy 11 listopada zorganizowali marsz w Kaliszu, opuścili areszt po wpłaceniu poręczenia majątkowego – poinformowała prokuratura.

– Zostały wpłacone kaucje i podejrzani wyszli dzisiaj z aresztu – powiedziała sędzia Edyta Janiszewska, rzecznik Sądu Okręgowego w Kaliszu. Wojciech O. i Marcin O. wpłacili po 20 tys. zł poręczenia, w przypadku Piotra R. sąd zdecydował o poręczeniu w wysokości 10 tys. zł.

 

 

 

22 KOMENTARZE

 1. moze mnie ktos uswiadomi skoro oni zostali aresztowani za 11.11 i antysemityzm, to czemu taka ameba umyslowa zaokraglona lempart, cytuje”„Żołnierze to pie***eni mordercy w mundurach”. Lempart na proteście aborcyjnym atakuje obrońców granic” ten wieprz nie ponosi zadnych konsekwencji? przypominam, wczesniej robi szopke i chlew z farba w imie SSmanskich zygzakow….
  Nosz k…. czy Polska to jeszcze Polska??

  • Marta L ma właściwe poglądy, dlatego kochają ją lewacke sądy, i odpowiednie pochodzenie, dlatego nie rusza jej policja PiS.

 2. Możecie spokojnie podawać nazwiska Olszański i Osadowski. Nie sądzę żeby Kamraci mieli coś przeciwko temu.

  • a kiedy zamknie bezpieka „Hane Banane”
   , zwaną hetmanem, która wszystkie te marsze fizycznie organizowała i zabezpieczała zbierając również kasę? Dlaczego o niej nie ma nigdzie ani słowa???Szpion pisowski?

  • Niekoniecznie. Po prostu Sąd Okręgowy uznał za niezasadne aresztowanie na trzy miesiące. Bo nie było zasadne. Zobaczymy jakie dostaną wyroki. W zasadzie to Olszański bo pozostali dwaj się raczej wywiną.

  • Żyjemy w epoce emocji. Nie kierujemy sie już wiarą, nie kierujemy się już rozumem. Kierujemy się emocjami. Fulton J. Sheen

   Podaj adres swojego gabinetu, potrzebję dobrego lekarza …

 3. A ci co plują ahistorycznie na Polskę, np. na „konferencjach w Paryżu”, ci związani z jakimiś instyttutami/instytucjami jawnie lub półjawnie eksponującymi swą żydowskość, względnie ją ukrywając, to w pono katolickiej Polsce😁, mają postępowania karne, areszty i kaucje do zapłacenia czy tantiemy, granty i wspoamaganie z kieszeni polskiego podatnika?

 4. Sprawa rodem z czasów UB i WSI. Niby byli w areszcie, niby mieli adwokatów ale jak dotąd żaden z adwokatów nie został ujawniony?Adwokat Ryby zrobił konferencję a ich gdzie i kiedy ???Znamy ploty/bzdety zamieszczane na nptv i nr konta na które ktoś tam cały czas naciąga ludzi i dalej nie wiemy kto to. Z daleka śmierdzi to prowokacją wsi-pis- oni mieli interes, na tą podstawkę zebrali dane wszystkich zbuntowanych bractw i zablokowali jedyną opozycję która im zagrażała.

Comments are closed.