Wszyscy byli w pełni zaszczepieni. Połowa uczestników zakażona koronawirusem

Koronawirus mutuje na potęgę. Foto: Pixabay
Koronawirus mutuje na potęgę. Foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
50 zakażeń koronawirusem – wariantem Omikron – wykryto po imprezie firmowej w Norwegii, której wszyscy uczestnicy byli zaszczepieni przeciwko COVID-19. Pomimo kolejnego dowodu wskazującego, że segregacja sanitarna nie działa, gros osób nadal chce dzielić ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych.

Jedna z firm w Oslo organizowała wigilię dla pracowników. Wpuszczane były osoby wyłącznie zaszczepione przeciwko COVID-19.

Po spotkaniu bożonarodzeniowym wykonano testy i u mniej więcej połowy wykryto zakażenie koronawirusem.

W sumie testy dały 50 pozytywnych wyników, a w spotkaniu uczestniczyło około 100 osób. Wstępne diagnozy są takie, że to wariant Omikron. Próbki wysłano jeszcze do specjalistycznego laboratorium.

Firma zapewnia, że wszyscy uczestnicy imprezy byli w pełni zaszczepieni.

To kolejny przykład, że zaszczepieni mogą zarażać siebie oraz innych. Mimo to sanitaryści wciąż nie porzucili totalitarnej wizji segregacji sanitarnej ludzkości, czyli podziału na zaszczepionych oraz niezaszczepionych i przyznaniu dodatkowych praw zaszczepionym.

The Lancet: „Niemcy i USA znów segregują ludzi; szczepienia nie blokują transmisji Covida”

 

16 KOMENTARZE

  • Czytałem, że w Japonii, Delta też „wymutowała” – dokładnie wg scenariusza filmu „Andromeda – znaczy śmierć”. Nagminne (kiedyś) epidemie „zwykłej grypy” – też zniknęły (tak jak plagi chorób wieńcowych i nowotworowych). „Nadumieralność”, tylko zastała, ale jej przyczyną są (jak wiadomo – z mediów) – niezaszczepieni. (Kiedyś wszystkim plagom byli winni – Żydzi), a teraz Putin i niezaszczepieni

 1. Tak się jakoś dziwnie składa, że skutki „ciężkiego przebiegu” omikrona, z zakrzepicą na czele, do złudzenia przypominają powikłania poszczepienne…

 2. Co w tym dziwnego, że są zakażeni ? Żadna szczepionka nie chroni przed zakażeniem, tzn. przed wtargnięciem wirusa do organizmu. Czy potrafi ochronić przed chorobą czy nie to już inna para kaloszy.

 3. Żeby nie było ,że szczypawka nie działa to dojeballlli że omikron i tak można ścienne walić do końca świata .lub do ostatniego niezaszczypanego .😂

 4. Zaraz zaraz…
  Przegapiliscie najwazniejsze: PROCENT zakażonych zaszczepionych!
  Szczypawki mialy w ponad 90 proc. chronic ZASZCZEPIONYCH przed zarazeniem
  A w rzeczywistosci? Jak widac jest pół na pół, czyli dokładnie losowo!
  Pic na wodę!

 5. Popatrzmy bardziej optymistycznie. Ta druga połowa – nie zachorowała na „Omikrona”. Pominięto, najważniejsze informacje – ile osób trafiło do szpitala (i ile zmarło). Czytałem, że z „Omikronem” – jak z marihuaną. Strasznie szkodliwa – ale jeszcze nikt nie umarł (a powinien – choćby ze strachu)

Comments are closed.