Żukowska zaczepiła księdza. Duchowny zgasił ją jednym zdaniem

Anna Maria Żukowska /Foto: print screen z YouTube/Superstacja
Anna Maria Żukowska /Foto: print screen z YouTube/Superstacja
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Posłanka Lewicy Anna Maria Żukowska zaczepiła w mediach społecznościowych księdza Marka Lisa. Polityk zapytała duchownego, z czego żyje. Ten, mówiąc kolokwialnie, „zaorał ją” – tak przynajmniej piszą internauci.

Ksiądz Marek Lis dał wyraz swojemu zniesmaczeniu kolejną żebrzącą o pieniądze lewicową aktywistką. Chodzi o Hannę Zagulską, która najpierw wyciągnęła od internautów pieniądze na komputer, a teraz znów robi zbiórkę – na telefon dla siebie.

– Wiecie, co jest skandaliczne? Że leń i naciągaczka Zagulska urządza sobie kolejną zbiórkę, po której będą kolejne, bo to dziewczę żyje wygodnie z żebrania. Równocześnie los niepełnosprawnych kobiet w Domu Pomocy Społecznej w Kietrzu obchodzi niewiele osób – skomentował ksiądz Lis.

W obronie wyciągającej od internautów pieniądze lewaczki stanęła posłanka Lewicy – Anna Maria Żukowska. Próbowała jakoś dociąć kapłanowi, ale, delikatnie mówiąc, niespecjalnie jej to wyszło.

– Może Pan przypomnieć, z czego sam żyje jako ksiądz? – zapytała.

– Pracuję na Uniwersytecie Opolskim – odpowiedział kapła.

Internauci okrzyknęli tę odpowiedź „orką”.

– Niby ksiądz, a potrafi zaorać jak rolnik – napisała jedna z użytkowniczek Twittera.

– Nie o orkę chodzi, lecz o proste fakty, które łatwo sprawdzić na moim profilu. Mało kogo interesuje, kim jestem, co robię, gdzie pracuję – autorzy niemal wszystkich komentarzy pod moimi wpisami »wiedzą« o mnie wszystko, choć z prawdą ich uprzedzenia nie mają wiele wspólnego – odpisał ksiądz Lis.

Źródło: NCzas

24 KOMENTARZE

 1. Generalnie Ksiadz zyje z kasy panstwowej skoro uniwersytet panstwowy, tak jak i Zukowska, a te lewacy z zebraniny. Zebranina jest dobrowolna podobno, a niestety podatni nie, wiec nie wim kto tu kogo orze :))

  • Żyje z żebraniny, wisi na współczuciu, czyli niczego nie wnosi do społeczeństwa a ksiądz jednak wykłada jakąś wiedzę dla chętnych, którzy to doceniają.

  • Tylko jak sama nazwa wskazuje żebrak nie daje nic w zamian a praca nawet na Uniwersytecie jest pracą czyli za usługi jest wynagrodzenie. To jest uczciwe w przeciwieństwie do żebrania.

 2. Wbrew pozorom feminizm wynika z psychicznych zaburzeń akceptacji żeńskiej płci, które powodują frustrację i zazdrość u feministek, że nie są mężczyznami, stąd u nich arogancja i infantylna przewrotność przybierająca postać komiczną, pogłębiającą ich fiksację.

  • A nie prościej napisać, że to zazdrość o penisa?
   Ponad sto lat temu wyjaśniono temat dokładnie.
   Nic się nie zmienia, nawet tysiąc nowych płci nie dorobi sfrustrowanej kobiecinie fujarki.

   • Chciałem dokładnie opisać mechanizm patologii kobiet robiących z siebie idiotki, działając w ten sposób odpychająco na mężczyzn.

   • 👹Akurat tym razem, piszesz „Derwisz” jak by do rzeczy. Tym nie mniej gubię się i natężam w domysłach po wpisie na który odpowiedziałeś. To jest dalej nie wiadomo, przecież, jakie pozory (spośród tysiąca) ma na myśli „John”.👹

 3. Zaorać Annę- Marię to znowu wielki wyczyn nie jest. Kobiecina często się zaorywuje, że tak powiem własnoręcznie. Ale trzeba przyznać, mocna jest- prze dalej jak czołg T 34, czy może raczej Merkava .

Comments are closed.