Oto „zbrodniarz” nowych czasów. Kielczanin złamał zasady izolacji. Grozi mu do ośmiu lat więzienia

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Kielecki sąd zdecyduje o losie 77-latka, który pomimo pozytywnego wyniku na Covid-19 nie stosował się do obowiązku izolacji. Kielczanin został przyłapany w sobotnie przedpołudnie, gdy poszedł do sklepu. Mężczyźnie może grozić nawet 8 lat więzienia.

W sobotnie przedpołudnie na numer alarmowy 112 wpłynął donos, że zakażony koronawirusem mężczyzna nie stosuje się do zaleceń sanitarnych i poszedł na zakupy do sklepu.

„Na poszukiwania seniora ruszyli policjanci z komisariatu mieszczącego się przy ul. Paderewskiego w Kielcach. Nie trwały one długo i po chwili 77-latek został zatrzymany. Potwierdziły się również niepokojące informacje, że kielczanin jest osobą zakażoną i powinien przebywać w izolacji domowej. Funkcjonariusze ustalili też, że mężczyzna najprawdopodobniej wychodził z domu kilka razy” – powiedział PAP podkom. Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

77-latek usłyszał już zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia wielu osób. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Źródło: PAP

56 KOMENTARZE

 1. I znów polak doniósł na polaka w tak banalnej sprawie. Aż strach bierze co by było gdyby znów przyszły czasy holokaustu i za mniejsze przewinienia ludzie tracili życie. Ale czego się dziwić, skoro „nasz” prezydent rzeczypospolitej polskiej Andrzej Duda nawet nie mówi polska tylko polin.

  • Namiestnik Duda nazywa ‚polskę’ POLIN, bo uważa nas, Polaków za żydów, co właśnie po raz nie wiadomo który potwierdził.

   Zresztą wymazy z „nosogardzieli” są robione po to, żeby badania genetyczne określiły liczbę żydów w całej populacji świata. No i po to, żeby żydy wiedziały kogo czym „szczepić” a nie na pałę wszystkich tym samym.

 2. Jak powszechnie wiadomo. kapusie byli likwidowani. I m.in. tylko dlatego Polakom udało się przetrwać. Nawet w tak mizernej formie jaką reprezentują obecnie.

  • 77-latek usłyszał już zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia wielu osób. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu do 8 lat więzienia. A powinno być : niedzielski usłyszał już zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia wielu osób. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara śmierci.

 3. przy 77 latach mi by było wszystko jedno… Kurna mać więzienie zadbają jedzenie dadzą … posprzątają … taka kara to nie kara w jego przypadku to akurat może być jeszcze na plus.

  Ciekawe czy go sąd ze względu na starośc uniewinni.

  Dobre – jestem ciekaw co mu sąd przepisze.

 4. Jakie sprowadzanie zagrożenia życia dla wielu osób?? Przy tak marnej umieralności na nie wiadomo co prawdopodobnie grypę. W prawomocnym sprawiedliwym sądzie od razu po przeczytaniu statystyk z umieralności sprawa powinna być oddalona a funkcjonariusze bezprawnie zatrzymujący dziadka won z roboty.

 5. morawiecki od 15.10.2021 byl na kwarantannie 10-dniowej, a 17.10.2021 pojechal na konferencje do Strasburga we francji, od 18.10.2021 normalnie na luzie uczestniczył w spotkaniach, zwiedzał, jadł w restauracjach. ZŁAMAŁ ZAKAZ IZOLACJI I KWARANTANNY !!! i co? iii co?

Comments are closed.