Braun wzywa żołnierzy: „Zatrzymajcie tych złoczyńców, zbrodniarzy i szaleńców” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke i Grzegorz Braun/Fot. screen YouTube
Janusz Korwin-Mikke i Grzegorz Braun/Fot. screen YouTube
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Podczas konferencji prasowej Konfederacji głos zabrał m.in. poseł Grzegorz Braun. Polityk odniósł się do ogłoszonych dzisiaj przez „ministra pandemii” Adama Niedzielskiego – także na konferencji prasowej – obostrzeń, w tym obowiązku szprycowania dla trzech grup.

– Wszystko to bezprawne – i na gruncie prawa naturalnego i kodeksowego – bezustawowe, niekonstytucyjne. Wszystko to oczywiście nie merytoryczne. To wszystko kupy się nie trzyma, to wszystko nie ma sensu, nie ma innej logiki poza logiką nowego totalitaryzmu sanitarnego – ocenił Braun.

– To jest istotny nerw, to jest rdzeń, to jest ten główny wątek, którym podążają najwyższe władze Rzeczypospolitej Polskiej, niestety w zgodnym sojuszu z całą zjednoczoną koalicją kowidową w tym Sejmie – dodał.

Braun zwrócił uwagę, że zapowiedziano dziś „bez żadnych ogródek, bez cieniowania, bez niuansowania (…) powszechną dyskryminację przez segregację sanitarną”.

– Zapowiedziano relegowanie, odsunięcie od służby medyków, nauczycieli, żołnierzy, policjantów, strażników, którzy nie przystąpią do egzekwowania zasad tego nowego reżimu i nie będą respektowali tych bezprawnych wymogów, które rząd narzuca. To od marca – mówił.

– Wcześniej nasze dzieci, w tym – jak wyżej wspomniano – jednym z najpiękniejszych okresów w całym roku Bożym, liturgicznym, polskim mają być znowu przykute do telewizora, do komputera, mają mieć kolejne tygodnie wytrącone z ciągłości procesów edukacyjnych, wychowawczych – kontynuował Braun.

– Jeśli kogoś serce nie boli o to, co dzieje się z dorosłymi, niech się przynajmniej pochyli nad dziećmi. Kto może robić takie rzeczy polskim dzieciom? No bestie, zwyrodnialcy. Jacy zwyrodnialcy? Ci, którzy prezentują się nam na co dzień w telewizorze, ministrowie, niestety konstytucyjni, z dzisiejszym showmanem ministrem zdrowia, ministrem – przepraszam – choroby i nagłej śmierci Niedzielskim i całe jego zaplecze z radą szalonych profesorów, szalonych naukowców, którzy legitymizują te działania – wskazał.

Braun podkreślił, że również „po stronie mediów” widoczne jest „raczej dopingowanie, raczej zachęta do tego, żeby ten reżim sanitarny ukonstytuował się na kolejnym, wyższym poziomie”.

Polityk Konfederacji zaapelował do Polaków, przedstawiając swoje trzy wezwania. – Wzywam ogół moich rodaków do nieposłuszeństwa obywatelskiego tym nieludzkim, bezprawnym i bezsensownym zarządzeniom rządu. Wzywam do nieposłuszeństwa obywatelskiego – mówił.

– Wzywam naszych sympatyków, naszych działaczy do tego, by byli obecni tu, w Warszawie przy ulicy Wiejskiej w przyszłym tygodniu, kiedy to spodziewać się możemy, że rząd rozochocony nie daj Boże biernością i apatią społeczeństwa przystąpi do forsowania tej niekonstytucyjnej ustawy o segregacji sanitarnej – powiedział Braun.

– Wzywam wreszcie tych, którzy mają jeszcze jakąś sprawczość w Rzeczpospolitej, wzywam żołnierzy, wzywam policjantów, wzywam strażników, wzywam funkcjonariuszy na czele ze Służbą Ochrony Państwa: zatrzymajcie tych złoczyńców, zbrodniarzy i szaleńców. Zatrzymajcie ich szanowni państwo. Wasze działania, wszelkie działania, które podejmiecie, aby udaremnić te bezprawne roszczenia, te nielegalne działania, to całe podżeganie do przestępstwa, które ma miejsce, wszelkie działania z waszej strony z całą pewnością będzie można pojmować, jako działanie w stanie wyższej konieczności – zachęcał.

– Wyższa konieczność dla ratowania polskich dzieci, polskich biznesów: gastronomii, rozrywki, ale także naszego życia narodowego, religijnego. Ta wyższa konieczność dopomina się tego, by Niedzielski, Kraska oraz ich współpracownicy i mocodawcy zostali powstrzymani – podkreślił Grzegorz Braun.

50 KOMENTARZE

  • „Ochroniarz Kazał Mu Założyć Maseczkę. Mężczyzna Zastrzelił Dwie Osoby” – (07-12-2021)

   Ochroniarz próbował wyprowadzić 45-letniego Siergieja Głazowa po tym, jak odmówił on nałożenia maseczki i wówczas sprawca wyjął pistolet gazowy przerobiony na broń ostrą. Mężczyzna nie był wcześniej karany.

   • Nie o takiej sile jest mowa ;P
    Widać, że sprawca nie był psychicznie stabilny, więc byle powud mugłbyć powodem do użycia broni.

    • Niedlugo takie zachowanie stanie się na porządku dzienny. Ludzie nie będa myśleć o życiu innych tylko starali się przetrwać w chorych czasach. Wizja niczym z serialu Walkin Dead.

  • Te gnojki boją się wprowadzić przymusu szczepień z dna na dzień, bo nie wiedzą jak to się może dla nich skończyć. Dlatego te paromiesięczne terminy, aby mogli popatrzeć czy się ludzie zbuntują czy nie?
   Jeśli im to w tym czasie przepuścimy, to zrobią z nami potem co tylko zechcą.

 1. Panie Braun, z mównicy, a nie ze schodów. Wszystkie konferencje robicie na schodach. Wyjdźcie na mównicę i zapytajcie się wprost morawieckich i niedzielskich dlaczego nie pozwalają leczyć ? Dlaczego to trzeba robić w podziemiu ?

  • Kiedy będziesz w Warszawie? Ma być jakiś protest? Skąd te informacje? Czemu na nczas nikt nie zamieszcza informacji o nadchodzących protestach. Mysimy powstrzymać tych szaleńców! Tylko jak skoro nikt nigdzie nie informuje gdzie i kiedy są antyfaszystowskie marsze?!

 2. żond warszawski ,wydając te ,,obostrzenia” postawił na sprawdzenie,na ile może liczyć na wykonanie przez Policję,ja osobiście myślę że nasze policmajstry wiedzą dobrze,co jest grane,i nie pójdą na to.
  Co innego dowódcy regionalni,od dudy dostali lampasy i .. wykazać się.

 3. przecież trepy z 3 rzepy to nawet sensu przysięgi nie rozumieją! Pan Braun przecenia ich, une kcom szybkiej emeryturki a jeszcze majom boja żeby wojna nie wybuchła bo bedom musieli walczyć i bedom do nich strzelać (jak w Afganistanie i Iraku), ale do brania kasy to one som dobre, takich co przyszli bronić Ojczyzny jest pewnie garstka, tacy to myślą że to wszystko na prawdę!

 4. popieram,oddział ów musi być dodatkowo wyposażony w sierpy i młoty,i flaga czerwona musi być również,a i nie zaszkodzi komisarz,,on objaśni co i jak,

 5. Ciekawe co na to policjanci, jedyni ludzie którzy mogą wyjść w obronie ich praw na ulicę są teraz przez nich karani za brak maseczki

 6. Kiedy w Warszawie w przyszłym tygodniu? W jaki dzień, o której godzinie? Czy wiadomo kiedy protesty w innych miastach? I dlaczego zwlekać z tym do przyszłego tygodnia?

 7. Mieli prowadzić dochodzenie kto wypuszcza tę zarazę, ale widać to było tylko tak pod publikę. Ta zaraza to działa na korzyść dla rządzących we wszystkich krajach, zamordyzm trwa. Nie masz nigdzie nic do powiedzenia, Lekarze zostali nagrodzeni dodatkiem covidowym więc mają wszystko gdzieś, liczą tylko kasę. Sobie wstrzykną placebo i po sprawie.

  • jestem lekarzem.Powiedz mi gdzie można sobie tak „wstrzyknąć placebo” za certyfikat. Nie zamierzam się wyszczepiać tym preparatem genetycznym zwanym „szczepionką”,a od marca bez certyfikatu nie będę mógł zarabiać jako lekarz, więc daj mi namiar ( dyskretnie).W punktach wyszczepień ci którzy szczepią z zasady patrzą na kombinatorów z pogardą jako na „oszustów, oszołomów i egoistów, nie myślących o innych”.To więc nieprawda, że „lekarze łatwo wstrzykną sobie placebo”.

   • Oj Maciej Maciej, chyba nie jesteś lekarzem. Namiary? Żebyś poszedł na Milicje? Idź sobie chłopie do komputera i wygeneruj certyfikat skoro jesteś lekarzem. Takie bzdury to możesz w przedszkolu sprzedawać. A jeśli faktycznie jesteś lekarzem i nie potrafisz sobie z tym „problemem” poradzić to nie chciał bym być pacjentem takiego niedojdy.

   • Uczciwy lekarz rezygnuje z pracy. Uczciwy student bierze urlop dziekanski. Uczciwy nauczyciel nie przychodzi do pracy. Uczciwi rodzice nie posylaja dzieci do szkoly, wiec i nauczycielon latwiej… watpliwosci…
    Nie ulegac, nie godzic sie na ten terror, i nie rezygnowac z wlasnej godnosci…
    A mundurowi juz dawno powinni wiedziec co robic.

 8. Oni powinni zostać odsunięci od władzy. A żeby to zrobić wystarczy tylko jedno, nie ulęknąć się. Z 50% bezrobocia w kraju nie uchowa się żaden rząd.

 9. Uwaga bardzo ważne – zapoznaj się i przekaż dalej – Dr. Andreas Noack opublikował wideo prezentację. 4 dni po tym nagle zmarł.
  Skrót: on był chemikiem, ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki są ekstremalnie trwałe i ich wymiary (długość około 50nm, grubość 0,1nm) sprawiają, że wstrzyknięte do żył człowieka działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, skrzepów, zawałów, wylewów
  https://www.bitchute.com/video/Ervbi96YgrzG/

 10. Co co robią ci psychopaci rządowi i ich pomagierzy to nic innego tylko bandytyzm, szczepić przymusowo osoby z tzw. ‚pierwszej linii’ -żołnierzy, policjantów, lekarzy, strażaków
  i nauczycieli. Banda poczynia sobie coraz śmielej, prze do przodu jak taran. Najwyższy czas aby ich powstrzymać. Tylko w Konfederacji nadzieja.

 11. Jak nie głosy Polaków na Konfederacje to niech wojsko polskie zrobi w tym kraju porządek! Najwyższy czas na narodową kontrrewolucje przeciw bandzie czworga ograbiającej i niszczącej nasz naród! Śmierć wrogom ojczyzny!

 12. Jak zwykle swietna wypowiedz posła Brauna tak koniecznie trzeba działać informować mundurowych ,ze zatrzymanie tego szaleństwa to jest ich obowiązek oni służą państwu a nie urzędnikom państwowym, kręgosłupem państwa jest konstytucja, która ci urzędnicy nagminnie łamią i to jest podstawa do ich interwencji,trzeba zorganizowac manifestacje i zaprosic mundurowych

Comments are closed.