Mentzen OSTRO do sanitarystów. „Ustawy norymberskie skończyły się po latach procesem norymberskim”

Sławomir Mentzen. Konfederacja. Foto: facebook
Sławomir Mentzen. Konfederacja. Foto: facebook
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Polityk Konfederacji dr Sławomir Mentzen po raz kolejny obnażył absurdy mniemanej pandemii. Dostało się m.in. wiceprezesowi Porozumienia Michałowi Wypijowi oraz „ministrowi pandemii” Adamowi Niedzielskiemu.

– Oczekuję, że rząd będzie pracował nad wprowadzeniem paszportów covidowych, realizował obostrzenia dla osób niezaszczepionych i (egzekwował) nakaz noszenia maseczek w pomieszczeniach – oświadczył w „Graffiti” w Polsat News poseł i wiceprezes Porozumienia Michał Wypij.

Do jego słów krótko odniósł się polityk Konfederacji dr Sławomir Mentzen. „Uwielbiam, gdy takie pajace jak Wypij, bez maski w studio telewizyjnym, domagają się noszenia masek w pomieszczeniach” – skwitował w swoim stylu ekonomista.

„Przypominam też uprzejmie, że ustawy norymberskie skończyły się po latach procesem norymberskim” – dodał.

W jednym ze swoich wpisów Sławomir Mentzen przestawił też remedium pozwalające wrócić do normalności – proste i skuteczne zarazem.

„Niektóre państwa czy stany w USA wróciły już do normalności. Żadne z nich w wyniku masowych szczepień. Na powrót do normalności pozwala uznanie COVID za normalną chorobę. Dopiero wtedy wraca normalność” – wskazał.

Mentzen podsumował też krótko „logikę” rządowych posunięć w kwestii „walki” z mniemaną pandemią.

„Ponieważ minister edukacji uważa, że nauka zdalna powoduje poważne problemy zdrowotne, a minister zdrowia twierdzi, że obostrzenia nie działają, @a_niedzielski chce wprowadzić nowe obostrzenia” – napisał.

„Niedzielskiemu to bardzo się nie dziwię. I tak do końca życia wszyscy będą pluli na jego widok. Ale, że cały PiS na to idzie, to niespodzianka” – skwitował Mentzen.

11 KOMENTARZE

  1. „ustawy norymberskie skończyły się po latach procesem norymberskim” – no, cóż, obawiam się, że ten argument nie ma szansy być skutecznym. Oni idą „po zwycięstwo”, tak jak hitler miał plan podboju świata i nie liczył się z przegraną.

  2. Niespodzianka? Ja tam nie mam złudzeń: pisowcy mają móżdżki i w dodatku sprane, a portki pełne, ze strachu przed wodzem;)

  3. Szkoda, ze ten Pan nie dostał się do sejmu, ale wtedy sam nie wiedziałem kto to jest a teraz widzę, ze to jeden z tych , którym szacunek się należy i poparcie. Gdybym nie był przeciwnikiem klonowania to Pana Mentzena i Brauna sklonował bym w setkach tys egzemplarzy :)

  4. Brawo Panie Mentzen! Jak zwykle prosto w sedno! Tylko tacy ludzie jak Pan mogą zaprowadzić w tym chorym kraju normalność. Pozdrawiam.

  5. A kto ich osądzi? Całym sercem jestem za Konfederacją, ale w przypadku kiedy by rządziła dzisiejsza totalna opozycja nieważne kto PO czy lewica, to owszem może ich osądzą, ale nie za to, że niszczą Polskę, ale za to, że nie wprowadziła gorszego zamordyzmu jakiego oni by sobie życzyli.

  6. Panie Mentzen PiS tu nie ma nic do powiedzenia. Jeżeli już to Morawiecki i jego pomagierzy. Oni wszyscy kręcą PiSem jak ogon psem. Morawiecki to wysłannik tych co usadowili go na stanowisku premiera. On nie jest polskim premierem, tylko udaje że nim jest.

Comments are closed.