Ochroniarz kazał mu założyć maseczkę. Mężczyzna zastrzelił dwie osoby

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Do strzelaniny w jednym z moskiewskich urzędów dzielnicowych doszło we wtorek po tym, gdy ochroniarz zwrócił uwagę petentowi, by założył maseczkę ochronną. Ten wyjął pistolet i zaczął strzelać. Zginęły dwie osoby, trzy – w tym dziecko – zostały ranne.

Do tragedii doszło w urzędzie obsługującym mieszkańców dzielnicy w południowo-wschodniej części Moskwy. Sprawcą strzelaniny jest 45-letni mężczyzna, media podały jego nazwisko: Siergiej Głazow.

Sprawca otworzył ogień, gdy po wejściu do urzędu ochroniarz poprosił go o nałożenie maseczki ochronnej. Według niektórych mediów ochroniarz próbował wyprowadzić Głazowa po tym, jak odmówił on nałożenia maseczki i wówczas sprawca wyjął broń.

Z informacji mediów wynika, że mężczyzna użył pistoletu gazowego przerobionego na broń ostrą. Dziennik „Kommiersant” podał, że napastnik podczas zatrzymania zachowywał się jak osoba niepoczytalna i ma zostać poddany ekspertyzie psychiatrycznej. Nie był wcześniej karany.

Zabici to pracownica urzędu i petent. O strzelaninie poinformowała najpierw agencja TASS, później informację potwierdził mer Moskwy Siergiej Sobianin.

Źródło: PAP

11 KOMENTARZE

  1. Niewyobrażalnie żal ofiar i ich rodzin. Jednak odpowiedzialność wraz z bezpośrednim sprawcą mordu powinni ponieść sprzedajni kretyni narzucający idiotyczne zachowania bo maseczka przed wirusami nie chroni a jedynie jest elementem zniewolenia.

    • pewnie ta zdzira najbardziej krzyczala, zeby zalozyl maseczke(otumanione kobiety sa najbardziej podatne na propagande covidowa) :) bardzo dobrze chlop zrobil

  2. O swoje prawa niektórzy walczą. Czy to znaczy że są chorzy? Spytał leming leminga w drodze ku przepaści.

  3. Uwaga bardzo ważne – zapoznaj się i przekaż dalej – Dr. Andreas Noack opublikował wideo prezentację. 4 dni po tym nagle zmarł.
    Skrót: on był chemikiem, ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki są ekstremalnie trwałe i ich wymiary (długość około 50nm, grubość 0,1nm) sprawiają, że wstrzyknięte do żył człowieka działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, skrzepów, zawałów, wylewów
    https://www.bitchute.com/video/Ervbi96YgrzG/

Comments are closed.