Po cichu szykują zamordyzm. Ta ustawa ma złamać opór wobec szczepień. Nawet rok więzienia dla niepokornych

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay (kolaż)
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Parlament austriacki po cichu przygotowuje ustawę, która ma skutecznie zakneblować krytykę i opór wobec szczepień w tym kraju. Grzywna ma być co prawda „łagodniejsza” i zamiast 7200 euro dla „recydywistów”, wyniesie 2000 euro, ale nowelizacja ustawy skierowanej przeciwko przeciwnikom szczepień wprowadza za to karę nawet do roku więzienia za odmowę ukłucia się.

Taką nowelizację uchwaliła już komisja parlamentarna. Przeciwnicy szczepień trafią nie do zwykłych więzień, ale do osobnych cel izolacyjnych, z tym, że nie jest to specjalne „dobrodziejstwo”, bo np. będą płacić tam sami za swoje utrzymanie.

Tekst ustawy został zatwierdzony głosami „ludowców” z ÖVP, SPÖ (socjaldemokratów), Zielonych i NEOS (Nowa Austria i Forum Liberalne). Przeciw była jedynie prawicowa FPÖ (Wolnościowa Partia Austrii).

Ustawa przewiduje, że każdy, kto odmawia zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi, będzie karany grzywną wysokości 2000 euro. Jeśli się nie złamie, grzywna będzie powtarzana. Jeśli odmawia szczepienia i zapłaty grzywny, zostanie zatrzymany i poniesie koszty swojej izolacji.

Czas trwania kary więzienia może się sumować podobnie jak w przypadku grzywien. Początkowo posiedzi do czterech tygodni, ale znowu – jeśli się nie złamie, to kara będzie wydłużana i może posiedzieć nawet rok. Niepokorny będzie musiał również w tym czasie płacić za jedzenie i celę.

Tekst ustawy mówi, że „więźniowie mają być przetrzymywani w izbach izolacyjnych”, które są oddzielone od innych więźniów, „przetrzymywanych z innych paragrafów, niż ta ustawa federalna”.

Nowa ustawa ma wejść w życie na początku 2022 r. 2 grudnia komisja konstytucyjna już dała zielone światło projektowi i to bez wcześniejszego poznania całej treści. Portal eXXpress publikuje nawet stenogram z posiedzenia komisji.

W zgłoszonej poprawne określono maksymalny łączny wymiar kary pozbawienia wolności za brak szczepienia do jednego roku. Przewiduje się jedynie środek odwoławczy w postaci skargi. Zielona deputowana Agnes Sirkka Prammer podkreślała, że siła państwa polega na egzekwowaniu jego decyzji. Inni uznawali wsadzenie do cel za brak szczepienia za środek dozwolony, a swoje „demokratyczne sumienia” usprawiedliwiali np. właśnie możliwością odwołania się, czy ograniczeniem wolności „tylko” do roku. Johannes Margreiter (NEOS) sygnalizował swoją aprobatę i dodał, że chodzi tylko o… „indywidualne przypadki”.

Tylko Partia Wolności krytykowała totalitarne zapędy władzy.

Źródło: exxpres.at

66 KOMENTARZE

 1. Uwaga, każdy powinien się z tym zapoznać – szczegółowy plan, 6 faz covid, NWO czyli powrotu do niewolnictwa
  Szukaj (unikaj ggle lepiej duckduckgo.com): „The Pathway to a New World Order in 6 Phases by Mike Yeadon (Former Pfizer Executive)”

 2. W izolatce jest o wiele ciężej niż w celi z innymi więźniami; strasznie to ryje banie. Ci przestępcy, potomkowie Hitlera, dobrze wiedzą, co robią. To dużo mówi i austriackim ”narodzie”, że akurat znowu on rozpętuje prześladowania ”innowierców.”

 3. Mimo wszystko, uważam, że to nie wejdzie, lecz obliczone jest na złamanie do lutego słabych psychicznie, i że sami się udadzą, na własne ryzyko przyjmując dobrodziejstwo Eurokołchozu i Big Pharmy.

 4. To będzie jawne mordowanie ludzi w majestacie prawa. Więzienie na własny koszt, a jak zabraniają ci pracować to oprócz długu nic ci nie urośnie itd. itp.

 5. Nano wodorotlenek grafenu działa jak żyletki i pozostaje na zawsze we krwi, więc krwotoki i krzepnięcie są nieuniknione Opisując nano grafen znaleziony przez spektroskopię w szczepionkach jako wodorotlenek grafenu, a nie tlenek grafenu – w rzeczywistości został zidentyfikowany jako zredukowany tlenek grafenu.

  • Dr. Noack podkreśla, że monoatomowe warstwy węgla, które zawiera, mogą tworzyć łańcuchy o długości 50 nanometrów i grubości 0,1 nanometra, a postrzępione krawędzie tej nano warstwy węgla mogą przecinać naczynia krwionośne jak noże do golenia.

  • Niebezpieczne, postrzępione krawędzie tlenku grafenu znajdujące się w szczepionkach zostały wcześniej zauważone jako takie przez zespół dr Campry i dr Roberta Younga w analizie wyników.

  • Wielu lekarzy i naturopatów przedstawiło różne zalecenia dotyczące usuwania nanotlenku grafenu. Dr Young omówił detoksykację za pomocą francuskiej glinki montmorylonitowej, podczas gdy ostatnio stwierdzono, że Clean Slate od Root Brand usuwa tlenek grafenu z krwi zaszczepionych… (?)

  • Lekarze przeprowadzający autopsje ofiar szczepionek SZUKAJĄ CZEGOŚ BIOLOGICZNEGO JAKO PRZYCZYNY ŚMIERCI. ALE WODOROTLENEK GRAFENU NIE JEST BIOLOGICZNY, WIĘC NIE BĘDZIE WIDOCZNY W ICH TESTACH. Są zdjęcia krzepniętej krwi wychodzącej z nosa. Ludzie wykrwawiają się na śmierć od środka.

  • Dodam do tego co Pan mowi, ze w zwiaku z opublikowaniem wynikow swoich badan dr Noack w zaskakujacy sposob opuscil ten swiat. A wiec pewnie trafil w sedno. Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie …

 6. To jest mechanizm istniejący od dawna wśród zwierząt i ludzi. Część osobników uważa, że należy im się władza i dominacja reszty. Współcześnie występuje to najwyraźniej w krajach z demokracją parlamentarną. Wybrańcy potrafią omamić większość, która godzi się na dyktat. Rządzący są ponad prawem, chronieni przez instytucje państwa, które same nadużywają swoich uprawnień. Obywatele stali się bezsilnymi niewolnikami, bez perspektyw.

  • tylko że ten mechanizm świadczy o jednym – że człowiek nadal jest na poziomie zwierzęcia, prymitywnych instynktów. że ciągle nie dorósł. za to dostał zabójcze zabawki technologiczne.

   jeśli nie zacznie wzrastać świadomość jednostek to niewiele się zmieni.

Comments are closed.