Sanitaryści kompletnie oszaleli. Chcą, by testować się przed każdym wyjściem z domu

Test na koronawirusa.
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
John Swinney, zastępca pierwszej minister szkockiego rządu, zaapelował do obywateli, by testowali się na koronawirusa za każdym razem, gdy wychodzą z domu.

Aktualne zalecenia szkockiego rządu są takie, aby mieszkańcy testowali się na COVID-19 przynajmniej dwa razy w tygodniu.

To jednak za mało. Wysoko postawiony polityk zaapelował, by robić to każdorazowo przed wyjściem z domu. Twierdzi, że sam tak robi.

Osobiście poddaję się testowi codziennie, gdy wychodzę z domu i mam w perspektywie spotkanie się z innymi osobami poza domem – powiedział Swinney w programie „Good Morning Scotland”.

Zachęcam wszystkich, aby robili tak samo, ponieważ daje mi to pewność, że chronię zarówno mój dom, jak i inne osoby – dodał zastępca Sturgeon w szkockim rządzie.

„Zwiększenie częstotliwości testowania” Swinney tłumaczy nowym wariantem koronawirusa – Omikron. Dotychczas w Szkocji wykryto 48 przypadków.

Testowanie się każdorazowo przed wyjściem z domu to na razie zalecenia, a nie oficjalny nakaz. Szkocki polityk w programie stwierdził także, że w ostatnim czasie w kraju wzrósł popyt na szybkie testy, co go bardzo cieszy.

Aktualne przepisy sanitarne w Szkocji nakazują okazywanie paszportu covidowego (szczepienie, wyzdrowienie lub test ważny 24 godziny) w dyskotekach, klubach nocnych serwujących alkohol w godzinach 0:00-5:00, na niebiletowanych wydarzeniach organizowanych pod dachem i liczących powyżej 500 osób, niebiletowanych wydarzeniach w plenerze liczących powyżej 4000 osób oraz dowolnych wydarzeniach liczących powyżej 10 000 osób.

30 KOMENTARZE

 1. „Zwiększenie częstotliwości testowania”

  To wstęp do przymusowego wszczepiania chipów na bierząco kontrolujących stan zdrowia człowieka.

 2. No i wszystko jasne , sprzedaż testów rośnie.Glowna zasada marketingu wytworzyć potrzebę aby sprzedać coś nieprzydatnego lecz drogiego

 3. Żyjemy w epoce emocji. Nie kierujemy sie już wiarą, nie kierujemy się już rozumem. Kierujemy się emocjami. Fulton J. Sheen

  Dom umieścił w gazoszczelnej bańce i poddaje sie totalnej dekontaminacji i kwarantannie przed wejściem ???

 4. Czy tak robi ja nie wiem… może być podobnie jak weganie mają sekretne pomieszczenia w restauracjach gdzie mogą jeść mięso… ale taki człowiek powinien mieć od samego rana „komitet powitalny” tak żeby czuł oddech za swoimi plecami.

 5. Hipochondryków, czyli ludzi chorych na silną nerwicę, trzeba leczyć psychiatrycznie, a nie dać się im terroryzować.
  Jak mówił Czesław Miłosz: Zaiste, wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie.
  To samo dotyczy całego współczesnego tzw. proletariatu zastępczego stanowiącego ostrze trwającej rewolucji marksistowskiej.

 6. nazista szaleniec?Hitler i jego szeleństwa przy takich sqsynach to pikuś. Bezkarność, ćpanie adrenochromu, molestowanie chłopców- to ich wali w dekiel. Czekać tylko kiedy nasi naziści ze swoimi równie szalonymi mediami zaczną to propagować sądząc, że wg „bydło” da się nabrać na ten numer,

  • Zachodzi pytanie, CZY W OGÓLE JAKIKOLWIEK „TEST” daje wiarygodne wyniki? Bo jeśli tak — to po co nam lekarze, po co konsylia, stawianie diagnoz itd. skoro wystarczy do każdej choroby opracować „test”, który można potem kupić w „Biedronce” i zastosować samemu?

 7. niech w smierdzącą dupę wsadzi sobie test i niech tak chodzi,co godzinę wyciągnie,powącha i spowrotem do dupy,

 8. Według mnie osoby które umarły a nie były szczepione przeciwko covid powinny być szczepione pośmiertnie minimum 3 dawkami by w zaświatach nie roznieśli zarazy wśród innych umarlaków.

 9. Moim zdaniem on przed wyjściem z domu powinien kilka razy walnąć się pałką po głowie. Może by coś do pustego łba dotarło

  • szkoty to dewianty,zupelnie niedawno nauczyli się nosić majtki,jeszcze 100 lat wstecz chodzili bez majtek,a ich babom ryże kłaki wyłaziły i ciągały się za spódnicami nawet po pół metra ,a debilizm i sknerstwo to ich cecha narodowa.

 10. Moim zdaniem, największą rolę w walce z pseudopandemią, powinni jednak odgrywać psychiatrzy. Najlepiej gdyby każdy polityk/ekspert/dziennikarz, zanim publicznie wypowie się na temat covida, musiał wtlegitymować się certyfikatem potwierdzającym , że nie jest obłąkany.

 11. Czy może być jeszcze jakiś kowidianin, który nie zauważył jeszcze tego absurdu z kategorii psychiatrii, wnet trzeba będzie się testować po każdym wyjściu z kibla.

  Kto to może łykać, chyba jakiś ćpun po trzeciej szprycy i butelce szkockiej bez lodu, ha ha.

 12. A ja wypowiem się też,wrociłem niedawno,usłyszałem i nie zgadzam się,gdyby to było wcześniej,to było wcześniej,to być może na tak,ale w tym czasie to jestem na nie,a tak w ogóle to jestem zdecydowany za zdaniem poprzednika,który się wcześniej wypowiedzial.

Comments are closed.