Uczelnia zaczęła segregować studentów. Po interwencji Dobromira Sośnierza wycofała się z decyzji [FOTO]

Studia, uczelnia.
Studia, uczelnia - zdj. ilustracyjne. (Fot. Unsplash)
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Akademia Nauk Stosowanych im. Wincentego Pola w Lublinie zdecydowała, że wstęp na uczelnię będą mieli wyłącznie pracownicy oraz studenci zaszczepieni przeciwko COVID-19. Po kilku dniach, za sprawą interwencji Dobromira Sośnierza z Konfederacji, uczelnia z segregacji się wycofała.

Decyzją rektora prof. dr. hab. Witolda Kłaczewskiego z dnia 22 listopada br. bez dobrowolnego zaszczepienia się przeciwko COVID-19 nie można było na tej uczelni zarówno pracować, jak i studiować.

„Pracownicy Uczelni zobowiązani są w Dziale Kadr do okazania certyfikatu szczepienia w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2021. Studenci wszystkich kierunków zobowiązani są do dostarczenia w Dziekanatach certyfikatów szczepień do 30 listopada. Po tym terminie osoby niezaszczepione nie zostają wpuszczone do pracy oraz zajęć dydaktycznych” – czytamy w zarządzeniu rektora.

W Polsce tego typu segregacja sanitarna jest nielegalna. Ws. działań lubelskiej uczelni interweniował poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz.

Ostatecznie uczelnia wycofała się z pomysłu segregacji i dyskryminacji ze względu na szczepienie. 30 listopada rektor wydał nowe zarządzenie, które uchyla zamieszczone powyżej zarządzenie nr 204. Wszystkie pisma w tej sprawie opublikowano na Twitterze.

 

14 KOMENTARZE

  1. towarzysz i psychopata Witolda Kłaczewskiego powinien zostac pozwany za propagowanie i wprowadzanie systemu totalitarnego,a wlasciciel tej szkolki(bo uczelnia takeigo zera na szefa by sobie nie pozwloila wladowac) powinien go wytrzasnac na zbity pysk

  2. Jak widać można być profesorem, doktorem habilitowanym tak, jak Kłaczewski, a nie mieć nabytej umiejętności czytania ze zrozumieniem, które jest w programie 4 klasy szkoły podstawowej. Może ten „profesor” na WUML-u zdobywał fakultety?

  3. Uwaga bardzo ważne – zapoznaj się i przekaż dalej – Dr. Andreas Noack opublikował prezentację. 4 dni po wizycie policji nagle zmarł.
    Skrót: on był ekspertem od technologii grafenu. W szczepionkach CV jest hydroksyd grafenu. Te cząsteczki są ekstremalnie trwałe i ich wymiary (długość około 100nm, grubość 0,1nm) sprawiają, że wstrzyknięte do żył człowieka działają jak żyletki i to jest przyczyna nagłych zgonów, skrzepów, zawałów, wylewów
    https://www.bitchute.com/video/Ervbi96YgrzG/

Comments are closed.