Z obfitości serca usta mówią. Niedzielski się wygadał? Powiedział TO na antenie [VIDEO]

Adam Niedzielski mówiący w TVP Info, że
Adam Niedzielski mówiący w TVP Info, że "kryzys epidemiczny będzie kontynuowany"/Fot. screen TVP Info
Prenumerata Najwyższego Czasu!
„Minister pandemii” Adam Niedzielski uczestniczył w Brukseli w posiedzeniu Rady UE. Szef pandemicznego resortu zdrowia, relacjonując to, co się tam dzieje, wypowiedział enigmatyczne słowa. Czyżby się wygadał?

Rozmowy w Brukseli dotyczyły m.in. unijnych certyfikatów Covid. Przez dziennikarzy Niedzielski był pytany, czy ministrowie porozumieli się w sprawie propozycji KE skrócenia okresu ważności certyfikatów Covid.

– Nie ma jeszcze takiego jednolitego stanowiska. Są rozważane różne formuły. (…) Rozmawiając z innymi ministrami zdrowia, widzimy wyraźnie, że po okresie pół roku zaczyna się spadek odporności po szczepieniu. Siłą rzeczy taki sposób myślenia jest wspólny, żeby te dziewięć miesięcy było standardem – powiedział. Dodał, że kompromis w tej sprawie zostanie osiągnięty.

Rozmowy ministrów poświęcone są też sytuacji pandemicznej. Jak powiedział Niedzielski, prognozy dotyczące mniemanej pandemii nie są niestety optymistyczne. Jednocześnie przyznał, że „kryzys” ów „będzie kontynuowany”.

– Wszyscy stwierdzają, że kryzys epidemiczny, z jakim mamy do czynienia, będzie kontynuowany w najbliższych miesiącach. To jest między innymi podstawą tego, że podjęliśmy decyzję o zwiększeniu skali obostrzeń w kraju. Niestety nie ma pozytywnych sygnałów – wskazał.

Dyskusje ministrów dotyczyły również przygotowania mechanizmów współpracy, które pozwolą na szybkie reagowanie na wszelkie kryzysy, które związane są z zagrożeniem zdrowia publicznego.

– Powoływana jest nowa instytucja, urząd HERA, która będzie odpowiedzialna w Komisji za szybkie zakupy, szczególnie zakupy – w tej chwili – szczepień – powiedział. Dodał że powoli priorytety przesuwają się w kierunku zakupu leków. – Mamy coraz więcej nowych badanych substancji – wyjaśnił.

Niedzielski przekazał, że miał okazję rozmawiać z komisarz zdrowia Stellą Kyriakides na temat błędu, który pojawił się w wyniku wystawiania certyfikatów po drugim szczepieniu preparatem J&J.

– Tam pojawia się takie dwutygodniowe okienko, w którym ten certyfikat nie był ważny, mimo, że to nie była druga dawka, ale booster. Pani komisarz zobowiązała się, że do końca tygodnia przedstawi rozwiązanie, które pomoże nam wyjść z tej problematycznej sytuacji – wskazał.

Dodał, ze Kyriakides poinformowała, że szczepionką J&J w UE zaszczepionych jest ponad 20 mln osób. – Warto zwrócić uwagę, że aż 3 mln osób jest – według mojej wiedzy – zaszczepione w Polsce. Być może w skali całej UE nie wydaje się, że jest to aż takim dylematem, ale jednak w skali Polski jest to problem – zaznaczył.

Źródło: PAP

44 KOMENTARZE

 1. I dalej ta sama jazda skorumpowanych ministrów zagłady, szpryca zamiast leczenia i kolejny urząd i w nim biurwy. Gdyby była prawdziwa epidemia ludzie, a zwłaszcza rządzący, siedzieliby na tyłku, a nie jeździli po świecie.

 2. Dystrybucją hery dawniej zajmowali się dealerzy- kryminalisci.
  Obecnie – dystrybucją nowej hery, czyli akwizycją preparatow genowych – wysoki urzad UE.
  W obu przypadkach na poczatku mialo być milo i za darmo…
  Czy to oznacza, ze rządzą nami zwyczajni bandyci?

  • A owszem i co z tego?
   Robią co chcą.
   „kryzys epidemiczny, z jakim mamy do czynienia, będzie kontynuowany”
   Podobnie jak kryzys co2 cóż z tego że problemy z klimatem to jawne łgarstwo
   Handel powietrzem to dobry biznes to się go kontynuuje a nie kończy bo lodowce polarne zamiast topić się rosną. Kogo to obchodzi?

  • Przeczytaj „Ponerologię polityczną” Łobaczewskiego, a dowiesz się więcej. Można pobrać jako PDF-a z Sieci, albo zamówić na „znanym portalu aukcyjnym”.

 3. Kto tego kolesia wsadził na to stanowisko? Ani to lekarz, ani poseł. Czyżby Mateo dostał rozkaz z „góry”? Ten koleś za nic nie odpowiada i nikogo się nie boi. Odpowiedź nasuwa się sama…

  • „Światem rządzi wielka czwórka” – tinyurl.com/yckpn53s.

   I taki mają pomysł, zdepopulować Ziemię. A ponieważ nie są w stanie pokonać Chin, to zdepopulują resztę świata a Chińczyków się ‚rozgęści’ na ich miejsce.

   • totalny chaosi bezprawie , wojna domowa w EU, poprzez proste odcięcie gazu i prądu zimą, wprowadzają stan wojenny, obalenie konstytucji… przychodzi wybawiciel i ogłasza pokój i dobrobyt w NWO-ojropie -prawdziwie zjednoczonym kołchozie..

   • i należałoby systematychnie jednego po drugim….
    tylko 99% obecnych ludzi to wymoczki, reszta jtóra by chciała i mogła nie ma dostępu do środków, społeczeństwo rozbrojone totalnie….
    przyjdzie zginąć uśmiercony przez przymusowy wyszczep… ubój i rzeź się zbliża….
    Módlmy się, oby nas wysłuchał i dał nam siły …

 4. Zamiast podawać wodę spragnionemu to się go przykrywa mokrymi kocami – tak teraz będą leczyć jak w epoce jaskiniowców.

 5. Czyli ogólnoeuropejski komunistyczny burdel ma się w najlepsze. A to dopiero nabiera rozpędu. Ciekawe, czy ludzie obronią się przed tym syfem.

 6. Wyglada na to , ze czas skonczyc z pokojowymi protestami jezeli nie chcemy obudzic sie w obozach koncentracyjnych. Nie bedzie zadnych ustepstw beda zamykac , karac i szprycowac , do ostatniego zdrowego…

   • Nalina, kim Ty jesteś? Pytam, bo przeczytałem szereg Twoich rozsądnych komentarzy! Jeśli chodzi o „szczepionki”, to rzeczywiście jest to czyste narzędzie depopulacyjne działające głównie poprzez sterylizację i zniszczenie systemu immunologicznego ludzi. Pozdrawiam.

    • Dodam, że na każdą „szczepionkę” najprawdopodobniej zawsze można znaleźć antidotum. Nie mogę niestety publicznie dać Ci gotowej recepty – tylko wskazówkę. Jeśli jesteś zainteresowana tematem, rozwiązanie problemu znajdziesz w filozofii homeopatii.

  • Jeśli klikniesz, zobaczysz odpowiedź dla Newsmax: „Ta” wiadomość z ostatniej chwili
   „jest fałszywa . Jestem w Rzymie, a papież Franciszek jest bardzo żywy i aktywny. Nie ma przygotowań do konklawe” – tinyurl.com/mrxz9ft6

  • Jeśli klikniesz, zobaczysz odpowiedź dla Newsmax: „Ta” wiadomość z ostatniej chwili
   „jest fałszywa . Jestem w Rzymie, a papież Franciszek jest bardzo żywy i aktywny. Nie ma przygotowań do konklawe” – tinyurl.com/mrxz9ft6

 7. Dalej ktos mysli ze pokojowo Ci ludzie odejda lub ktos przestanie wykonywac rozkazy. Potem zaglosujecie na PO i bedzie kontynuacja.

 8. wszystkiemu są winni żydzi
  oni przejęli władzę w bankach, kupili sobie media i polityków i teraz dokonują ludobójstwa na gojach na niespotykaną skalę

 9. Musimy zdać sobie sprawę,że w Polsce i całej Europie rządzi quasi-mafijna grupa psychopatów. Dopóki ich nie usuniemy i nie ukarzemy stosownie do zbrodni przeciwko ludzkości,które popełnili i popełniają,trudno liczyć na zmianę sytuacji

   • Nie zamykając np. OLSZAŃSKIEGO. A jak go zamkną, to drzeć mordy, żeby uwolnili. To jedyny człowiek, który ma odwagę publicznie wrzeszczeć o żydowskiej okupacji ‚polski’.

    Ale z jakiegoś powodu „media niezależne” jak np. nczas.pl sekują go.

    Ciebie też, jeśli coś zbyt wyraźnie o parchach napiszesz.

 10. To jest już chyba dla wszystkich jasne, że wirus do wyborów nie odpuści. Niestety opozycja, za wyjątkiem Konfederacjii , jest jeszcze bardziej covidiańska.

 11. jedną z metod policyjnych przesłuchań
  jest wielokrotne zadawanie pytań
  czasami takich samych czasami podobnych
  bo mówiący prawdę się nie pogubią ani nie przejęzyczą
  kłamcy natomiast zdradzają się w potoku słów

 12. Neofaszyśći z ministerstwa PiS rządzą i niszczą bezkarnie Polaków! Bękarty szatańskie celowo na Święta Bożego Narodzenia terroryzują naród, ograniczają perfidnie wejścia do Kościołów! Kaczyński , ty zero honoru masz i tobie nie wstyd za twój rząd?Odwiedzając Wawel i brata, nie będziesz miał wyrzutów sumienia że wymuszacie na Polakach przyjęcia znaku szatana na rękę , i to przed narodzeniem Pana? Wynocha z naszych Świątyń bękarty szatańskie !!!

 13. …amantadyna, iwermektyna, a do tego leki antywirusowe dostepne bez recepty w kazdej aptece. Reklamowane codziennie w TV na przypadlosci paszczy zakrytej namordnikiem :) Za tanie sa, nie da sie zarobic i przy okazji ugniatac obcasem narodu tak podatnego na tresure jak koty. Jesli ktos sie zetknal w zyciu z psychopata, to wie co nalezy zrobic przy nadazajacej sie okazji.

Comments are closed.