Cejrowski OSTRO o obowiązkowej szprycy: „Nie chcę żyć w takiej komunie, która ludziom wstrzykuje coś pod przymusem” [VIDEO]

Wojciech Cejrowski. Foto: print screen YT/Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski. Foto: print screen YT/Wojciech Cejrowski
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Wojciech Cejrowski w rozmowie z sanitarystycznie nastawionym Andrzejem Rudnikiem wskazywał na bezcelowość koronarestrykcji. Wyjaśnił też, dlaczego szpryca nie powinna być obowiązkowa, ani tym bardziej przymusowa.

Rudnik wskazał, że rekordowo duża liczba Polaków przebywa na przymusowej kwarantannie. Dziennikarz twierdził, że większość z nich, czyli według niego osób, które już zapadły lub niedługo zapadną na Covid, to nienaszprycowani.

– Proszę pana, nie. Bo napisali w tym artykule „wygląda na to” – czyli nikt nie zrobił badań i nikt nie sprawdził, tylko „wygląda na to” – mówił Wojciech Cejrowski odwołując się do źródła.

– Ja nie jestem ogólnie przeciwnikiem szczepionek wszelkich, jestem natomiast gorącym przeciwnikiem zmuszania ludzi do pobierania jakichkolwiek lekarstw bądź preparatów niedobrowolnie. To są decyzje pomiędzy pacjentem, konkretnym, a jego lekarzem. W dodatku pacjent ma prawo wybrać sobie lekarza, jak mu jakiś nie odpowiada, to może poprosić o konsultacje z innym albo całkiem zmienić lekarza – podkreślił publicysta.

– To jest pańskie ciało, panie Andrzeju, to jest moje ciało, feministki mówią, że to jest ich ciało – nawet jak mają w środku małe dziecko, gdzie to już jest druga dusza, drugie ciało, drugie życie, drugi zestaw genów kompletnie odrębny od nich – one nadal mówią, że to jest ich ciało. Więc to powinno być zrozumiałe, nawet dla lewicy, jak ja mówię, że to jest moje ciało i w związku z tym wyłącznie ja powinienem decydować o tym, co łykam. Nie chcę żyć w takiej komunie, która ludziom wstrzykuje coś pod przymusem – oświadczył.

Jak podkreślił, „pan sobie może chcieć żyć w takim kraju”. – Pan chce mnie zmuszać do tego, żebym ja przyjmował jakieś preparaty dożylnie, których ja nie chcę przyjmować i tutaj nie sposób się dogadać między panem a mną, bo ja nie życzę sobie w żadnej sytuacji państwa takiego, które zmusza któregokolwiek obywatela do pryzmowania preparatów na siłę – mówił Cejrowski.

Po tych słowach padło pytanie dziennikarza, czy podróżnik „chciałby zarazić swoich bliskich Covidem”. – Nie chciałbym moich bliskich zarazić żadną chorobą. Nie chciałbym ich zarazić opryszczką, ani trądem, ani malarią, ani niczym bym ich nie chciał zarazić – odparł Cejrowski.

Lockdown nie działa?

Później padło pytanie, co w sytuacji wysokich statystyk ma robić państwo. – Co powinna robić władza? Generalna moja odpowiedź: jak najmniej i w zasadzie nic. W sprawach zdrowotnych władza powinna w ogóle się nie zajmować sprawą. Ochrona zdrowia powinna być sprawą indywidualną. Z konstytucji powinno się skreślić kłamstwo o tym, że ochrona zdrowia jest darmowa – wszyscy się na nią składamy, natomiast nie każdy korzysta, inni korzystają więcej. Więc tzw. darmowa służba zdrowia w ogóle nie powinna być sprawą państwową, tylko prywatne ubezpieczenia – pan się ubezpieczy, gdzie pan chce i na co pana stać, do takiego szpitala pan trafia – wyjaśnił Cejrowski.

– To jest uwaga generalna. Natomiast, co do obostrzeń, proszę porównać sobie dwa miejsca na kuli ziemskiej w tym samym kraju: Floryda i Kalifornia. To są dwa ekstrema. Floryda nie stosowała ograniczeń, poza bardzo króciusieńkim okresem na samym początku, kiedy nie wiedzieliśmy, jak to jest bardzo zaraźliwe. Potem się okazało, że to jest słabo zaraźliwa choroba ten covid, w sensie, że nie zabija tak bardzo. Mikroskopijny procent jest umieralności na covid do tej pory. Floryda zdecydowała, że się wycofuje z tych wszystkich przymusów. Chcesz pan nosić maskę, noś pan sobie. Jakiś biznes chce zapraszać tylko zaszczepionych, to jest ich sprawa. Natomiast państwo, Floryda, gubernator – nie wtrąca się w te sprawy. Organizuje się tam wielkie imprezy sportowe, mecze na stadionach, żadnych ograniczeń, nie trzeba w maskach, niczego nie sprawdzają – mówił.

– Kalifornia natomiast stosuje model europejski – socjalistyczny zamordyzm. Ogromne ograniczenia, lockdowny co chwila, zamknięte biznesy, mają się szczepić noworodki w tej chwili itd. I Kalifornia ma wyniki koszmarne, a Floryda ma wyniki doskonałe – podkreślił podróżnik.

– Ten eksperyment naukowy na milionach ludzi wykonany w bardzo podobnych rejonach świata, bo i tu palmy rosną i tu, tu jest nad morzem i tu jest nad morzem, ta sama strefa klimatyczna, ta sama etnia – rasowo ci sami ludzie. I na Florydzie wspaniałe wyniki bez lockdownów – skwitował Cejrowski.

42 KOMENTARZE

 1. Ludzie, dajcie sobie spokój z gadaniem o „eksperymencie medycznym” i że tu chodzi o zyski big pharmy. To żaden eksperyment, nie chodzi o pieniądze. To broń biologiczna, celem jest depopulacja planety a kasa obchodzi tylko skorumpowanych polityków i innych głupców, którym coś obiecano w zamian za współpracę. System finansowy i tak ma pójść do resetu, dlatego rozdaja kasę jak popadnie. To było szykowane od dziesięcioleci, tu nie ma najmniejszego przypadku.

  • Ja bym powiedział to trochę inaczej, jakiś bogacz zdecydował się na ten niestety eksperyment. Ma manipulacje na świecie oczywiście tam gdzie da radę. Wykłada pieniądze, państwa robią to co on każe i sobie patrzy jak to ludzie między sobą się gryzą. On se popija whisky i przez okno wielbi się widokiem gryzących się nawzajem ludzi a on jeden jest nietykalny a jak mu się znudzi to pewnie zakończy sobie żywot albo jest bliski śmierci bo chciał przed śmiercią trochę rozwalić to wszystko.

   • „jakiś bogacz”
    Coś tam dzwoni, tylko nie wiadomo, w którym kościele.

    Podpowiedź: To ci sami bogacze, którzy od stuleci rozgrywają geopolitykę, społeczeństwa, rządy, banki, koncerny itd.

  • zbrodniarze nie znają granic dla skali ludobójstwa
   wydaje mi się jednak że tym razem jeszcze nie oto chodzi
   minione dwa lata to obalanie ostatnich bastionów woli człowieka
   oddanie władzy nad ciałem medycznemu sanhedrynowi
   oznacza sprzedaż w niewolę międzynarodówki szarlatanów
   ale przede wszystkim to akt uznania bezprawia za ustój państwowy
   to także stała kontrola
   po wyjściu z domu wszędzie okażesz się certyfikatem
   a będzie to dokument elektroniczny

  • @1984
   Obudź się misiek. Jakie zyski? Vanguard ma łapę na wszystkich korpo – nawet FED.
   Mogą sobie z powietrza zaksięgować dowolną sumę na dowolnym koncie. Nikt tej kreacji nigdy nie sprawdzi bo niby jak – audyt? Zapomnij. To po co im jakieś tam zyski? Chcą całej Ziemi, naszych ciał, naszych dusz.

   • Gdzie mądry człowiek ukryje liść – w lesie. Co zrobi mądry człowiek gdy nie ma lasu – posadzi go. TYu chyba chodzi o szerokie pole do eksperymentu genetycznego. Przecież właściciele chca żyć- przeszczepianie młodszych narządów nie bardzo wychodzi. Wierzą w genetykę i tylko ten eksperyment jest ważny i dane z niego. Reszta to las.

  • I jak już bogacze wszystkich zdepopulują to sobie będą na tym pustym świecie urządzać gonitwy. Niestety niedługo, bo ich nie będzie miał kto leczyć, programować komputerów i prać gaci. Wiecie ilu trzeba ludzi żeby wyprodukować i serwisować tomograf? Depopulacja do poziomu 500 mln cofnie ludzkość do VIII wieku. Kto chciałby żyć w VIII wieku jak może w XXI?

   • 500 mało, niektóre technologie dziś nie mogą być odtworzone, przykładem produkcja żelaza w dymarkach, nikt dziś nie wie jak to zrobić, wychodzi jedynie żużel i drobiny nienadające się do kucia.
    Naprawdę zaś dwunożny chód i zrozumiała mowa wymaga dużej zorganizowanej wszechstronnie społeczności.
    Nie mamy rodząc się jako ludzie nic, oprócz zbiorowości społecznej, której niszczenie i śmierć właśnie obserwujemy.

   • 500 mln to mało?? Naukowców i techników od tomografu sobie zapewne wybrali. Kogo cofnie do VIII w.? Nas, ale nie ich. Ludzkość wymyśliła już wszystko, łącznie ze „spacerem poobiednim” na orbicie, by popatrzeć sobie na piękną Ziemię.
    Czego bogaczowi dziś może brakować? Z techniki NIC. A z najważniejszych: zdrowia, szczęścia, miłości i nieśmiertelności – a tego za kasę nie kupi. Zdrowie jako tako sobie podreperuje, ale to wszystko.
    Zaklinaj to sobie, skoro poprawi Ci się samopoczucie.

  • To nie bron biologiczna.
   Chodzi o to aby troche schlodzic planete.
   Ogolnie wiadomo, ze samoloty rozpylaja CO2 w gornych warstwach atmosfery a w dobie Covida lata ich coraz mniej. Dlatego zimy sa zimniejsze, lata suchsze i latajace ryby poruszaja sie na nizszym pulapie.

   • Też mi się wydaje że to ma jakiś związek z klimatem. Drastyczne środki, bo paplanina z ostatnich lat nic nie dawała. I poki co mamy druga zime pod rząd, a wcześniej pamiętam tylko z dzieciństwa.
    Tylko zastrzyki mi tu nie pasują

   • Boze, co za stek bzdur. Dwutlenek węgla,
    czyli gaz cięższy od powietrza w górnych warstwach atmosfery? Serio? A Co² to akurat schładza a nie ogrzewa. Słyszałeś kiedyś o gaśnicy śniegowej? Wiem, w gimnazjum nie było. I samoloty- wiesz ile gazów cieplarnianych emituje np. aktywny wulkan?Zanim zaczniesz komentować, choć odrobinę zapoznaj się z tematem.

 2. Dla pana Rudnika mam jedną radę: niech zacznie mniej jeść, ćwiczyć i hartować swoje ciało, to na pewno poczuje się bezpieczniej.

 3. Moja żona wczoraj płakał. Jest nauczycielka. Postanowiliśmy że najwyżej zrezygnuje z pracy. Myślimy czy by nie wyjechać z tego kołchozu.

 4. to bękarty szatańskie, naziole! Dali ochłapy kasy politykom, urządzili i nagrali władzom krajów takich jak Polska orgie np na Majorce, Malediwach, Florydzie, uzależnili ich od narkotyków i adrenochromu. Teraz ci nie mają wyjścia, m wykonuja ich plan ludobojstwa już za darmo, sprzedając nas i nasze dzieci na eksperymenty tym bogatym złodziejom-debilom, którym nadal marzy się nieśmiertelność! A won do piekła razem z prezesami pis, psl,sld, po,Hołowni , lesbijek i gejów .

  • Pozwolono na to, ostatni amerykański prezydent który skorzystał z prawa antymonopolowego to Ronald Regan, następni po prostu zostali kupieni na zamówienie bądź wskazani, no i jest co widać.

 5. Gdyby Cejrowski w ostatnich wyborach nie zachęcał do głosowania na PIS i nie obrzydzał Konfederacji to w Sejmie nie byłoby większości dla takich szalonych działań jak przymus szczepień. Masz Wojtuś swój kochany PIS.

  • Ostatnich? Na Dudę? To nie na pis. W 2019? Był bardzo zawiedziony pisem i krytykował. W 2015? Być może, ale to był zupełnie inny moment.
   Pomóż mi – szukajka nic takiego mi nie wyrzuca,

 6. „Światem rządzi “Wielka Czwórka”? “Jest to skala koncentracji kapitału i własności, jaką mało kto sobie uświadamiał” – tinyurl.com/yckpn53s.

  Może autor sobie uświadomił dopiero teraz, ale przeciętny polski murarz-tynkarz wie o Big Parchii od zawsze!

  Tylko skończony idiota nie kuma co tu się dzieje i dlaczego Wiesław wy..bał żydów z PRLu!

  Że nie wspomnę o OLSZAŃSKIM i ochoczym sekowaniu go przez KORfederację i MENDIA* NARODOWE!

 7. Niech mnie testują a że ten test jest do niczego zapewne załapie się na pozytywa i dobrze bo sobie posiedzę zdrowy w domku na koszt państwa a co i wykorzystam zaległe zwolnienie lekarskie- super.

  • Od momentu wprowadzenia ograniczenia postuluję 1000 znaków. Osobiście zazwyczaj spokojnie mieszczę się w 800.
   Tak naprawdę jest 496.

 8. Zielony Komunistyczny Ład, zamiast policji będzie używał bolszewików sanitarnych do represjonowania ludzi i paszportów komunisty, w którym będą zawarte informacje o szprycowaniu i emisji CO2 w dokonywanych zakupach oraz cała historia kowidianina śledzonego w infrastrukturze 5G.

 9. Chce zwrócić Wasza uwagę na to, że te wsztstkue lokdauny mogły mieć jeszcze inny cel, niż wirusy.. Jakieś 2 lata przed całym wydarzeniem czytałam w necie artykuł, że technologia 5g jest dobra jeżeli chodzi o skok cywilizacji , ale nie będzie szybko wprowadzona, ponieważ musieliby ludzi pozamykać na a całe miesiące w domach, żeby organizmy przyzwyczaiły się powoli do pola z tych nadajników. Bo beton zmniejsza przenikliwość..

Comments are closed.