To sporo wyjaśnia. Brytyjscy parlamentarzyści ćpają na potęgę?

Londyn wygląda ostatnio jak wymarły. Fot. ilustr. Wikipedia
Obrazek ilustracyjny/Londyn . Foto: PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Ślady kokainy znaleziono w brytyjskim parlamencie. Były obecne zwłaszcza w toaletach Pałacu Westminsterskiego. To skandal, który wstrząsa Parlamentem, ale zapewne też tłumaczy niektóre procesy legislacyjne…

Według Sunday Times, ślady kokainy znaleziono w jedenastu z dwunastu toalet Parlamentu, w tym w pobliżu biur samego premiera Borisa Johnsona. Przewodniczący Izby Gmin sir Lindsay Hoyle ogłosił, że zawiadomił w tej sprawie policję.

Wydał też ostrzeżenie, że każdy, kto wnosi do parlamentu kokainę lub inne nielegalne substancje, musi się liczyć z poważnymi sankcjami, a on sam traktuje sprawę priorytetowo i chce „pełnego i skutecznego egzekwowania prawa”.

Teraz kierownictwo parlamentu rozważa kilka sposobów walki z narkotykami w gmachu Westminsteru. Nawet sprawdzania pomieszczeń przez wyszkolone do walki z narkotykami psy. Nie wyklucza się też znacznego ograniczenia liczby stałych wejściówek. Takowe posiada 19 000 osób i wchodzą do budynku bez kontroli.

Ciekawostką jest, że ślady kokainy znaleziono zarówno w toaletach dla kobiet jak i panów. Można się też zastanawiać, czy ograniczenie przepustek się sprawdzi. Taka procedura zasugeruje co najwyżej, że to nie sami parlamentarzyści korzystają z niedozwolonych używek.

Sytuacja jest nieprzyjemna dla rządu torysów, który wydał niedawno wojnę narkotykom i zapowiedział szereg restrykcyjnych środków i działań. Tu przypomina się łacińska sentencja… medice, cura te ipsum.

Źródło: Insider/France Info

13 KOMENTARZE

 1. Skoro sa takimi zwolennikami testowania, to moze by ich tak wszystkich… przetestowac? I pozytywnych poslac na dozywotnia kwarantanne od polityki? W sumie naszych tez by mozna… :D

 2. Johnson jest tak nabombiony, że przypomina Tweek Tweaka z South Parku, któremu rodzice dają za dużo kawy. Ma nierówno pozapinaną koszulę, nerwowe tiki i rozczochrane włosy.
  Zresztą nie tylko obie izby parlamentarne, także rodzina królewska to znani narkomani.

 3. Nie jest tajemnicą, że najbogatsi tego świata biorą kokainę. Jej ceny są na tyle wysokie, że żadnego przeciętnie zarabiającego obywatela nie stać na taki nałóg, nawet w UK.

 4. Przecież w sieci krąży film jak premier Kanady? ćpa przed kamerą. Jego mina jest bezcenna, gdy orientuje się, że jest online.

  • A w nocy ruszają na łowy do klubów nocnych, cokolwiek to znaczy – tinyurl.com/y4us4vbh.

   Więc jak się dziwić, że wprowadzają aborcję, a do szkół całe to LeBieGieTe, że nie wspomnę o zwykłych zboczeńcach w tym pedofilach będących „członkami” rządów i parlamentów.

   Ale jeśli ‚wyborcom’ to nie przeszkadza….

 5. Oni są tam umoczeni Boris Johnson z 3 żoną Carrie Symonds z Satanic sex cult,
  powiązany z Rothschildami, elitami NWO podobnie jak Morawiecki, Duda i inni
  narkotyki, adrenochrom, pedofilia …

Comments are closed.