Patkowski oświadczył się Semeniuk. Warzecha bezlitosny: „Związek o absolutnie wyjątkowym potencjale intelektualnym”

Piotr Patkowski oraz jego narzeczona Olga Semeniuk/Fot. PAP (kolaż)
Piotr Patkowski oraz jego narzeczona Olga Semeniuk/Fot. PAP (kolaż)
REKLAMA
Stało się! Wiceminister finansów Piotr Patkowski oświadczył się wiceminister rozwoju i technologii Oldze Semeniuk. Radosną nowinę krótko skomentował publicysta Łukasz Warzecha.

O sprawie donosi „Super Express”, któremu niedawno zaręczona para pokazała zdjęcia. – To miłość mojego życia – mówił o Semeniuk Patkowski.

W rozmowie z se.pl wiceminister finansów wspominał moment, gdy po raz pierwszy spotkał swoją narzeczoną. – Poznałem się z Olgą w KPRM. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju. Od roku jesteśmy parą, a niedawno były oświadczyny – powiedział.

REKLAMA

Wyznał też, za co najbardziej ceni Semeniuk. – Cenię Olgę za osobowość, charakter, mądrość, intelekt, ale przede wszystkim za to, że jest dobrym człowiekiem – twierdził.

– Ślubu raczej nie planujemy na 2022 rok, ale zobaczymy jak będzie – przyznał Patkowski.

Informację o zaręczynach skomentował na Twitterze m.in. Łukasz Warzecha. „Wspaniałe wieści. Pasują do siebie wyjątkowo” – skwitował krótko publicysta.

„Chciałbym zauważyć, że zadzierzgnie się związek o absolutnie wyjątkowym potencjale intelektualnym, z powodu którego, jak sądzę, nieraz nasz świat publiczny się zatrzęsie.
Ze śmiechu” – dodał.

Źródła: se.pl/Twitter

REKLAMA