Nagła śmierć 13-letniego piłkarza. „Młody, odważny, radosny, z planami na przyszłość”

Karol Setniewski. Foto: Znicz Pruszków/Facebook
Karol Setniewski. Foto: Znicz Pruszków/Facebook
REKLAMA

Do wielkiej tragedii doszło po jednym ze spotkań młodzieżowej drużyny Znicza Pruszków. Niedługo po meczu, w nocy z czwartku na piątek, zmarł młodziutki piłkarz, 13-letni Karol Setniewski. Przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana.

13-latek trafił do szpitala, po tym jak po spotkaniu rocznika 2008 z Legią Warszawa zaczął odczuwać bardzo silny ból głowy. O całej sprawie informował Marek Wawrzynowski z WP SportowychFaktów. Według niego najpierw przeprowadzono badanie tomografem, następnie operację.

Stan młodziutkiego, utalentowanego sportowca nie poprawił się jednak – wciąż pozostawał w śpiączce. Ostatecznie zdecydowano się odłączyć go od aparatury podtrzymującej życie.

REKLAMA

Tak swojego wychowanka pożegnał klub:

Straciliśmy Przyjaciela.. 💔

Karol „Seta” Setniewski, lat 13. Najlepszy w roczniku 2008, najlepszy w szkole, kapitan drużyny, reprezentant kadry Mazowsza ⚽️

Młody, odważny, radosny, z planami na przyszłość. Pełen pasji, radości i optymizmu. Minionej nocy odszedł od nas i dołączył do drużyny Aniołów i tam na wiecznie zielonych boiskach będzie teraz rozgrywał najlepsze mecze…

Pogrążonej w żałobie Rodzinie naszego Karola składamy kondolencje i łączymy się w bólu.

Wyrazy współczucia także dla Trenera i kolegów z drużyny.

Do zobaczenia Kapitanie 🪔

REKLAMA