
REKLAMA
Nieoficjalnie nczas.com dowiedział się, że Stanisław Michalkiewicz trafił do jednego z warszawskich szpitali.
Michalkiewicz otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, ale nie ma żadnych objawów choroby.
Wcześniej podobno kontaktował się z kimś z pozytywnym wynikiem testu, za co służby sanitarne skazują na kwarantannę.
REKLAMA
Nie wiemy czy Michalkiewicz zrobił test z własnej inicjatywy, czy został na niego skierowany na podstawie kontaktu z ww. osobą.
Jednak pozytywny wynik testu skazuje go na kwarantannę, pomimo tego, że nie ma żadnych objawów. Przebywa teraz w jednym z Warszawskich szpitali.
Kilka lat temu Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala w związku z problemami kardiologicznymi.
REKLAMA

![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)





