Kapela Kossakowski.
Twarzą w twarz Kapeli i Kossakowskiego. (Fot. screen z konferencji)
Duże emocje towarzyszyły oficjalnej konferencji przed inauguracyjną galą Prime Show MMA. Jaś Kapela dostał z liścia od Ziemowita Kossakowskiego.

Prime Show MMA to nowa organizacja, w której odbywać się będą walki celebrytów i patocelebrytów.

Na pierwszej gali zmierzą się m.in. Jaś Kapela i Ziemowit Kossakowski. Starcie to – zdecydowanie na wyrost – zapowiadane jest jako walka lewicy z prawicą.

Kapela to pracownik ultralewicowego portalu krytykapolityczna.pl, który dodatkowo mianuje się poetą i pisarzem. Kossakowski z kolei znany jest z pisania dla portalu tvp.info, później założył prawicowy kanał Piast TV.

Michalkiewicz. The Movie

Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, dla podgrzania atmosfery i nakręcenia oglądalności, zawodnicy zaczęli małe medialne „show”.

Chcieliście? To macie! Nie chcieliście, to też macie. Będę się bił w oktagonie! Przykro mi Kossakowski, ale zmiażdżę cię jak ZOMO górników – napisał Kapela na swoim Instagramie.

– W lutym leje leszcza Jasia Kapelę – zapowiedział z kolei Kossakowski.

Panowie spotkali się na konferencji prasowej przed galą Prime Show MMA. Gdy stanęli twarzą w twarz, Kapela rzucił „prochem” w Kossakowskiego. Ten nie pozostał dłużny i zdzielił Kapelę z liścia.

Gala najprawdopodobniej odbędzie się 29 stycznia 2022 roku.