Szwedzka policja w Sztokholmie. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. PAP/EPA
Szwedzka policja w Sztokholmie. Zdjęcie ilustracyjne. / fot. PAP/EPA
Królestwo Szwecji. 21-letni Kenny Friberg był przez 6 godzin gwałcony analnie butelką przez gang imigrantów. Jego oprawcy śmiali się z niego na sali sądowej, na co 21-latek zareagował wyzywając ich. Teraz ma przez to kłopoty, bo został oskarżony o podżeganie do nienawiści.

Zagraniczne media donoszą o szokującej sprawie, która miała miejsce w Szwecji. 21-letni Kenny Friberg padł ofiarą zwyrodnialców z gangu złożonego z imigrantów.

Oprawcy przez 6 godzin mieli gwałcić go analnie butelką. Sprawcy stanęli przed sądem – to jedyna dobra rzecz w całej sprawie.

Podczas rozprawy oskarżeni bynajmniej nie okazywali skruchy. Mieli śmiać się z ofiary i szydzić.

Michalkiewicz. The Movie

Friberg zareagował na ich zachowanie w sposób, który można uznać za co najmniej łagodny, po tym co przeszedł. Zwyzywał ich.

Sąd jednak stwierdził, że gwałcony przez 6 godzin chłopak nie miał prawa brzydko wyrażać się o swoich oprawcach. 21-latek został oskarżony o podżeganie do nienawiści.

Bo, jak widać na przykładzie tej sprawy, w Szwecji nie można posunąć się do rasistowskich wyzwisk nawet wtedy, gdy kierujesz je w stronę ludzi, którzy godzinami się nad tobą znęcali.

Źródło: redice.tv, odysee.com