Niedzielski o końcu pandemii i swoim. Wtedy „na pewno” nie będzie ministrem

Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Minister zdrowia Adam Niedzielski. Foto: PAP
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Adam Niedzielski uważa, że ministrem zdrowia będzie przynajmniej do końca pandemii koronawirusa. Według urzędnika do normalności znanej sprzed rozpoczęcia szaleństwa już nie wrócimy.

Minister zdrowia udzielił obszernego wywiadu dziennikowi „Fakt”. Snuł tam wizje na temat piątej fali koronawirusa.

Twierdzi, że fala wywołana Omikronem może być „najtrudniejszym czasem, z jakim mieliśmy do tej pory do czynienia”.

Niedzielski pytany był, dlaczego prezes TVP Jacek Kurski pomimo pozytywnych wyników testów na COVID-19 był zwolniony z izolacji. Jak zwykle bywa przy trudniejszych i niewygodnych pytaniach, Niedzielski zbył dziennikarza odpowiedzą, że nie zagłębiał się w szczegóły.

Przyznam się, że nie przyglądałem się szczegółom tej sytuacji. To szpital, na podstawie badań, występuje do sanepidu o zwolnienie z izolacji. Procedura jest tu jasna i nie wymaga uczestnictwa ministra zdrowia – powiedział.

W dalszej części wywiadu Niedzielski pytany był, kiedy zakończy się pandemia i czy wrócimy do normalności.

Uważam, że w końcu sprowadzimy tę pandemię do poziomu grypy, że wrócimy do pewnego poziomu normalności, ale z dużym poczuciem odpowiedzialności. Myślę, że część z nas będzie już zawsze nosić maseczki, jak jest to w Japonii czy w Singapurze, czyli w krajach o wysokim poziomie świadomości zdrowotnej – twierdzi w rozmowie z „Faktem”.

Jednocześnie dodał, że gdy tak się stanie, on już na pewno nie będzie ministrem zdrowia.

45 KOMENTARZE

  • Jak do mnie,do roboty,przywożą „Fuckta”,to go od razu wyrzucam do śmietnika. Koleżeństwo kocha czytać ten syf. Ja przeczytałam to dziadostwo,ale po dwóch flachach czyściochy,i to po 0,75l, raczej. Na trzeźwo tego się czytać tego.

 1. W Japonii i Singapurze maseczki noszą ludzie chorzy. Nie ma tam zjawiska noszenia maseczek przez ludzi zdrowych. Niedziele znowu sobie z polaków drwi

 2. w Japonii noszą maseczki bo kulturowo nie ładnie jest nosić chusteczki do nos i smarkać. a nie bo taka jest świadomość medyczna. medycznie to maseczki na h… pomagają i to nie zawsze

 3. Mam nadzieję że go wypieprzą dużo wcześniej albo rząd pójdzie w zapomnienie. Zapomnimy o Niedzielskim i PiS-e w takiej antypolskiej formie w formie niby to patriotycznego ugrupowania które tylko markuje i stara się zamydlić rzeczywisty stosunek do naszej ojczyzny. Może i są tam prawi ludzie za to słabo widoczni i nieodpowiedzialni.

 4. Do końca pandemii będzie ministrem? O rany boskie! Czyli do końca świata lub do spełnienia przepowiedni posła Brahma…

  • Więcej nadziei chłopie, Urban – jeszcze szydził z widzów. Ludzie pluli na telewizory, odwracali – ekranem do okna i wychodzili na (masowe) spacery. To „władza” – postawiła „odpowiedniego” człowieka i jej to zawdzięczamy (on jest tylko „spolegliwym” narzędziem). No i nie ma Urbana (przynajmniej w telewizji)

  • Nie…jemu wciąż się wydaje że zdąży na samolot którym będzie uciekać polski rząd (???) do Izraela.Że go ludzie nie dopadną.Wtedy to nawet ta drętwa gadka ani kozia bródka mu nie pomoże.

 5. Marzenie ministra zarazy, czyli marzenie ściętej głowy. A nie, czekaj, nie ścietej…
  A i tak najpierw Kazachstan, potem Norymberga!

 6. Jk 4:13-16
  Teraz wy, którzy mówicie: Dziś albo jutro udamy się do tego oto miasta i spędzimy tam rok, będziemy uprawiać handel i osiągniemy zyski, wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. Zamiast tego powinniście mówić: Jeżeli Pan zechce, a będziemy żyli, zrobimy to lub owo. Teraz zaś chełpicie się w swej wyniosłości. Wszelka taka chełpliwość jest przewrotna.

 7. Każdy polityk się myli. przyjmuje zakład, że wyleci wcześniej.

  problemem jest nie to kto jest ministrem i czego, ale że może zrobić co robi. Moim zdaniem żaden minister nie może wszystkiego. Nie ma zgody na omnipotencję państwa i erozję prawa. A dziś to własnie obserwujemy, ustawy telewizyjne, rozporządzenia na pasku w tvp to jest chore!

  • Otóż cyborg Wisielski jest ministrem bo nikt nie chce się za niego podkładać.Wisielski od czasu rządu Millera do dnia dzisiejszego tuczył się w rządzie na polskiej krwi.Teraz już widmo szubienicy…to czemu się dziwicie? kontrowersje.net

 8. a dlaczego nie ma takich nacisków na badanie osób z rakiem-przecież jest kilka rodzaji raka które są zaraźliwe,ale ludzie nie są o tym informowani.Skoro jest taka ,,troska” o zdrowie,to jest wiele innych chorób,które są zaraźliwe,a o których niedzielak MILCZY .

  • skoro tak im na „życiu ludzkim” zależy że są gotowi gwałcić ludzi na ulicach, to dlaczego pozwalają by 50 mln rocznie mordowano w łonach matek. To jest o tyle dziwne, że nawet z punktu widzenia demografii lepiej by mordowali starych a jakoś tego nie robią i jeszcze udają, że walczą o bezpieczeństwo emerytów… kupy się nie trzyma

   • i tu się zdziwisz bo wszystkie preparaty spowodują 80% bezpłodności oraz już powodują zgodny, NOP i poronienia kobiet w ciążach. Chazarom wasze dzieci zbędne, mają banki zarodków, eugenicznych i davidowych, potrzebują tylko matek na zapładnianie. A te już mają gratis!+500 zapłodnią!

   • martw się o siebie najpierw co? nie wiem gdzie byłeś przez ostatni rok ale aborcja jest od końca 2020 całkowicie nielegalna z jednym wyjątkiem. po prostu chciałeś pokazać gdzie stoisz, nie enpecu? kontekstu w tym co napisałeś ni chvja dla polin generalnie albo przynajmniej odnośnie treści artykułu, po prostu chciałeś wytelegrafować że aborcja jest be i to mówiłem ja jarząbek wacław.

 9. Już te parobki Pfizera nie ukrywają, że nowa normalność w Nowym Ładzie to wieczyste szprycowanie co 4 miesiące i szmaty niewolnika na ryju, aż do wymordowania 70% populacji na Ziemi dla ochrony klimatu, co zostanie osiągnięte w 2055 roku zgodnie z syjonistyczną agendą Klausa Schwaba Fit for 55 – Lenin still a live.

 10. …Dlaczego te sk….le od prawie 2 lat łamią.prawo i jeszcze sprawują władze?!!! Bo społeczeństwo im na to pozwala.

 11. On tylko wykonuje rozkazy, przekazuje to co mu na kartce napisali. On nie jest lekarzem i nie ma pojęcia o niczym co jest związane z covidem. Jako ekonomista nie potrafił nawet rzetelnie przekazać statystyk zgonów, albo jako figurant tak miał zapisane na kartce. Ochronę dożywotnio będzie miał, nie leczył i nie leczy w dalszym ciągu ludzi w pierwszym etapie zakażenia, maja być zejścia i to wszystko.. Dlatego wybrali takiego faryzeusza, teraz jest silny, a potem?

 12. Paaaanie wisielski, ja oświadczam, że do normalności dawno wróciłem, szmate pier.olę szcerze, radio i tv u mnie nie występuje, a pan… no cóż… pohybelek panie :) Przyjdzie Polska, zobaczysz mapecie :)

Comments are closed.