„Tęczowy terror” we Francji. Nie uwierzysz, co się tam dzieje

Fragment okładki książki Bogdana Dobosza
Fragment okładki książki Bogdana Dobosza "Tęczowy terror. Upadek normalności we Francji"
REKLAMA
W Bibliotece Wolności pojawiła się kolejna pozycja obnażająca mechanizmy „tęczowego terroru”. W najnowszej książce Bogdan Dobosz opisuje francuskie realia w dobie tęczowej rewolucji.

W sklep-niezalezna.pl można znaleźć najnowszą książkę Bogdana Dobosza pt. „Tęczowy terror. Upadek normalności we Francji”. A oto, co w przedmowie do publikacji pisze redaktor Stanisław Michalkiewicz:

Bogdan Dobosz pokazuje, jak rewolucja komunistyczna z udziałem proletariatu zastępczego przewala się przez Francję i pokazuje mechanizmy przechodzenia od etapu umizgów do etapu surowości. Już nie „zabrania się zabraniać”, tylko przy pomocy ustawodawstwa i niezawisłych sądów prowadzi się coraz bardziej zdecydowaną walkę przeciwko „homofobii”, „przemocy domowej”, „stygmatyzowaniu” i „wykluczaniu” – a do budowy nowego wspaniałego świata zaprzęgnięty został też państwowy monopol edukacyjny. Wiadomo: „wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie” – a cóż dopiero taki, który ma władzę nad formowaniem przyszłych pokoleń? Tak właśnie dokonuje się masowe duraczenie i możliwe, że przynajmniej przez jakiś czas nie będzie odwrotu, bo przecież nadchodzące pokolenie, które już nie będzie znało smaku mięsa, nie będzie za nim tęsknić.

REKLAMA
REKLAMA