Presja ma sens. Masek nie trzeba. Sąd zawiesił decyzję polityków

Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Paryski sąd administracyjny zawiesił dekret prefektury, który wprowadził w Paryżu obowiązek noszenia maseczek na zewnątrz pod pretekstem walki z koronawirusem.

Dzień wcześniej podobną decyzję podjął Sąd Administracyjny w Wersalu.

Uznał, że obowiązek masek na świeżym powietrzu był „nadmierną, nieproporcjonalną i niewłaściwą ingerencją w wolność indywidualną”.

Nakaz noszenia masek na świeżym powietrzu obowiązywał w Paryżu od 31 grudnia. Bez zmian obowiązuje natomiast nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych w pomieszczeniach zamkniętych.

34 KOMENTARZE

 1. „Rada Medyczna Pfizera” przy tzw. premierze czyli podwójnym agencie NWO o pseudonimie „Moravitz” wycofuje się ? Czyżby dopadł ich strach przed konsekwencjami współudziału w ludobójstwie i kupcia zaczęła wylatywać nogawkami ?

  • Nie nie. Taki trick asekurancki. Coraz więcej choruje osób po szprycy i ciężko to wytłumaczyć skoro niedawno obiecywali że szpryce chronią przed zakażeniem i nie powodują transmisji. Zatem wzrost zachorowań u dziabnietych jest wg tzw rady spowodowany zbyt łagodnym zamordyzmem. To ma wyglądać jakby focha strzelili a de facto jest to umycie rąk.

   • Myślę podobnie. Jestem pewien, że choć oni wewnętrznie się boją, to ich decyzje z tego nie wynikają. Oni mają narzucony cel i mają do niego dojść, a jak, to już ich w tym głowa jak omamić społeczeństwa. 2 kroki do tyłu, 1 do przodu, 2 do przodu, 1 do tyłu, itd.

   • Ale faktem jest, że każda decyzja sądu odrzucająca namordniki jest kijem w ich szprychy. Maski są takim „umundurowaniem”, odczłowieczeniem i mają wszystkich „zrównać”, byśmy czuli się jak w stadzie, zastraszonym stadzie. Twarz to jest naprawdę skarb i indywidualność każdej osoby.

 2. Jasne, że presja ma sens! Jeszcze większy sens ma obrona praw człowieka, prawa ustanowionego i zapisanego w Kodeksie Norymberskim, w naszej Polaków Konstytucji etc. Tak samo jak i sens ma obrona wszystkiego co Polaków w NASZYM! kraju, bo widzę, że coraz więcej obcych u nas się panoszy jak na swoim! Kiedy Polacy pobudka, bo różni goście i obce przybłędy coraz częściej zagarniają wszystko co jest Polaków w NASZYM! kraju!

  • Możliwe.Jednak Sytuacja wBułgarii i Kazachstanie mogła przestraszyć tych starych dziadów.Zresztą..jeżeli już chodzi o wiadomo co, to oddawna było coś nie tak.

  • Ale za to odsłoni się możliwość postawienia w stan oskarżenia. Nie jest posłem (chyba, że go szybko wciągną na e-osła), a będąc w rządzie jest kryty. szumowski jest posłem.

 3. Można wyrazić swój sprzeciw ( stopnop.com.pl/mobilizacja/ ).

  Mile widziani również zaszczepieni nie chcący przez kolejne lata mieć robionych co klka dni testów (tj. wtykanego co 2-3dni patyka do nosa) oraz „szprycy” przypominającej co kilka miesięcy (jak ma to już miejsce w krajach UE)!

  • w krajach UE ma już miejsce to, że co klika dni muszą poddawać się testom i co kilka miesięcy muszą brać boostera właśnie zaszczepieni. Trzeba sprzeciwić się czynnie. Gorzej w mniejszych miastach bo potem ludzie mogą byc szykanowani przez policję, w pracy itd, w duzych jest sie bardziej anonimowym

 4. Linka podałam dalej.

  Nie piszcie na transparentach że jesteście tylko przeciw ( negatywy) , piszcie wyraźnie że opowiadacie się „za” wzmacniając tą pozytywną energię:

 5. ZA wolnością Polaków, godnością ludzką, prawem do samostanowienia, do własnej woli odnośnie udziału w badaniach, testach dna, zabiegach i eksperymentach medycznych

 6. za prawem do odmowy udzielania czy oddawania informacji o własnym ciele i medycznych by móc funkcjonować społecznie ( nie tylko covid i nie tylko zatrudniającym ale np. do dowodów osobistych i paszportów do których zmuszani jesteśmy oddawać biometrię, odciski palców a niedługo także grupę krwi i może dna i nie wiadomo co kto z tym potem zrobi ) ,

 7. Nie jestem antyszczepionkowcem, nie przyłączyłem się do tego ruchu. Jestem synem lekarza, mam małe dzieci, które szczepię. Nie wyobrażam sobie walki o to, żeby każdy mógł z tym robić to co chce. W tym przypadku mogę sobie nie być wolnościowcem. (...) Uważam, że po prostu trzeba być odpowiedzialnym, a odpowiedzialność widzę w ten sposób, że słucham ludzi, którzy są ode mnie mądrzejsi w konkretnej dziedzinie. Z jakiegoś powodu wszyscy lekarze swoje dzieci szczepią, a ludzie, którzy nie są lekarzami i nie mają o tym pojęcia - starają się ich nie szczepić - mówił Dziambor dopytywany przez uczestników spotkania czy jest za obowiązkiem szczepień.

  Prawie wszyscy lekarze twierdzą że maseczki mają sens.
  Lewackie francuskie kauzyperdy i polskojęzyczni antyszczepionkowcy twierdzą że nie mają sensu.
  Wg antyszczepionkowych idiotów dyletanci znają się lepiej.
  To niech się zgłaszają na operacje do francuskich lewackich prawników i posłów Konfederacji Antyszczepionkowej, a nie do lekarzy. Wymrą, oby przed rozrodem, wtedy mniej idiotów będzie w społeczeństwie.

  • A ja jestem ojcem (i teściem) lekarzy, którzy – nie szczepią dzieci, i (podczas infekcji covida) – leczyli się amantydyną. Nie wyzywam też (od idiotów) osób o innych poglądach. Pominąwszy aspekty – tolerancji wiary, uwzględniam też jej pozytywny wpływ na proces „zwalczania choroby”. Wiara, (nie tylko) – „przenosi góry”, ale działa też jako „efekt placebo”

  • Bawełniana szmata czy nawet maska chirurgiczna nie jest ochroną antywirusową, kretynie. Nie trzeba zasięgać opinii naukowców, wystarczy przeczytać opis techniczny tej drugiej.

 8. Organizujcie się, szukajcie prawników do blokowania zbrodni.
  Rząd w Irlandii zmuszony do przyznania, że nie mają dowodów wyizolowania wirusa Covid-19.
  W Kanadzie / Alberta w sądzie adwokaci głównego szefa zdrowia przyznali, że nie mają dowodów.
  Domagajcie się sądownie dowodów wyizolowanie wirusa cv19, dowodów na to, że lockdowny blokują rozprzestrzenianie się wirusów; że maski i szpryce są bezpieczne i powstrzymują rozprzestrzenianie się wirusów.

 9. A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że tatuś jakoś dziwnie dużo zarabia w czasie plandemii?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że testy PCR wykrywają wszelkie infekcje, a statystyki idą na mniemany COVID?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że diagnozując mniemany COVID nie robi się testów na inne choroby?

 10. A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że mniemany SARS-CoV-2 i mniemany COVID nie spełniają postulatów Kocha, Evansa, Riversa, Gibbsa, Johnsona itd.?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że wszelkie obostrzenia są nielegalne i każdy sąd je obala?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że jak założysz maseczkę na dupę i pierdniesz to nadal śmierdzi?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że tatuś jakoś dziwnie dużo zarabia w czasie plandemii?

 11. A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że wszelkie obostrzenia są nielegalne i każdy sąd je obala?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że jak założysz maseczkę na dupę i pierdniesz to nadal śmierdzi?
  A nie dziwi Cię PANIE NIE LAKARZU, że nie ma żadnej pracy naukowej, która udowadnia związek przyczynowo – skutkowy ( korelację ) pomiędzy SARS-CoV-2, a mniemanym COVIDem ?

 12. może mają sens w sklepach z żywnością, tak jak rękawiczki zresztą, mają sens w autobusach gdzie nie ma otwieranych okien i siedzi się w nich długo.
  od dawna jest grypa i sprawdz sobie ile osób umierało przed pandemią po powikłaniach na zapalenie płuc, bo nie byli wcześniej prawidłowo leczeni albo niezdiagnozowani i wylądowali w stanie cięzkim w szpitalu.

 13. Tu jest kwestia uczciwego i rzetelnego podejścia do pracy lekarzy, eliminowanie tych którzy nie maja wiedzy czy moralności /etyki ( a obecnie się eliminuje tych którzy tą etykę mają i których pacjenci nie umierają ) ,zapewnienia sprzętu przez rząd ( gdzie jest aparatura do natleniania krwi czy oznowania w szpitalach ? ) , wykorzystania tanich stosowanych od dawna leków przeciwirusowych jak amantadyna, a nie maseczek czy niediagnostycznych testów czy przymusu szczepień.

 14. Największy sens ma nacisk i presja finansowa, zbojktowac wszystkie firmy ktore zmuszaja pracowników do szczepień, do testów i wprowadzaja segregację. Zbojkotowac tez banki, wyciągnijcie z nich pieniądze ( włacznioe z nbp ) , dajcie jasny sygnał czemu to robicie i zobaczycie co się będzie działo :) Siła konsumentów jest wielka.

 15. Znam jedna osobe która wszystkie swoje pieniądze zażyczyła sobie z banku wypłacić, bo powiedziała, że nie będzie tego wspierać. Gdyby takch osób było wiele to odrazu sytuacje by się zmieniła. Z wychodzenia na ulicę oni się smieją bo to im zwisa, jakby odczuli odpływ kasiory to…

Comments are closed.