
Kilkadziesiąt tysięcy złotych premii za „szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej”. Taką hojnością rząd wykazał się wobec pracowników Kancelarii Sejmu.
Jak ustaliła „Wirtualna Polska”, marszałek Sejmu Elżbieta Witek przyznała szefowej Kancelarii Sejmu Agnieszce Kaczmarskiej dwie nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.
23 lipca 2021 r. wypłacono jej 9364,03 zł, a 18 grudnia 2021 r. – 12 997,41 zł. Łącznie Agnieszka Kaczmarek zainkasowała 22,4 tys. zł.
Na jeszcze większe premie, zdaniem marszałek Witek, zasłużyli zastępcy Szefa Kancelarii Sejmu – Dariusz Salamończyk i Christian Młynarek. W 2021 roku trzymali ponad 40 tys. zł nagród.
„23 lipca wypłacono: 17 118,83 zł, a 18 grudnia wypłacono: 24 218,65 zł. Łącznie wypłacono: 41 337,48 zł” – cytuje informacje wysłane przez CIS „Wirtualna Polska”.
Portal podaje także, że w 2021 roku wszystkim pracownikom Kancelarii Sejmu przyznano w sumie 502 nagrody.


![Piekło zamarzło. Kowal krytykuje Zełeńskiego i stwierdza, że to on odpowiada za kryzys między Warszawą a Kijowem [VIDEO] Paweł Kowal. / Foto: screen sejm.gov.pl](https://nczas.com/wp-content/uploads/2024/02/Kowal-ok-100x70.jpg)
![AfD liderem sondaży. Mają jednak słaby punkt [SONDAŻ] AfD](https://nczas.com/wp-content/uploads/2023/07/afd-alternatywa-dla-niemiec-100x70.jpg)




