HIT INTERNETU! Janusz Korwin-Mikke zaczyna nadawać na TikToku. „Król w muszce” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke Źródło: Tik Tok
Janusz Korwin-Mikke Źródło: Tik Tok
REKLAMA
Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN i jeden z liderów Konfederacji, zaczął nadawać do młodych wyborców z popularnego serwisu mediów społecznościowych – TikToka.

TikTok to zarządzane przez chińskiego giganta IT, ByteDance, medium społecznościowe, które umożliwia swoim użytkownikom udostępnianie krótki filmików, w formie zbliżonej do teledysków. Platforma umożliwia także obróbkę nagrań wideo. W bardzo szybkim czasie medium to stało się jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych obok m.in. Facebooka, Instagrama czy Twittera.

TikToka używają głównie ludzie młodzi w wieku 16-24 lata. Od teraz, przeglądając nowe filmiki, będą mogli trafić na kultowe już wykłada Janusza Korwin-Mikkego jak m.in. żarto o lewicowych i prawicowych kociętach, czy nagranie, na którym prezes partii KORWiN tłumaczy, że kiedyś dzieci były prywatne, a dziś są państwowe.

REKLAMA

Janusz Korwin-Mikke ma na TikToku nick jkm_krul, a w opisie informację, która ma odstraszyć od jego profilu cenzorów poprawności politycznej, którzy mają w zwyczaju atakować jego konta w mediach społecznościowych: „Nie jest to mój TikTok, lecz króla w muszce… Miłej zabawy”!

@jkm_krul Media powiedzą, że jestem niedobry dla zwierząt. W tamach tego krótka anegdotka o kociętach.😼 #JKM #król #dc #dlaciebie #koty #śmieszne #polska ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

REKLAMA