Minister Adam Niedzielski składa Polakom życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Foto: print screen MZ
Minister Adam Niedzielski składa Polakom życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Foto: print screen MZ
REKLAMA

– To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom covidowym – powiedział w sobotę minister zdrowia Adam Niedzielski w życzeniach z okazji Świąt Wielkanocnych. Trzeba przyznać, że jak na człowieka odpowiedzialnego za te wszystkie restrykcje i ograniczenia, a także za nieszczęście setek tysięcy Polaków, którzy nie otrzymali pomocy medycznej z powodu zamkniętych szpitali, to wyjątkowo bezczelne życzenia.

Niedzielski w nagraniu opublikowanym na koncie twitterowym Ministerstwa Zdrowia zwrócił uwagę, że są to pierwsze od dwóch lat Święta Wielkanocne bez restrykcji związanych z epidemią COVID-19.

„To pierwsze od dwóch lat święta, które możemy spędzić w gronie rodzinnym, cieszyć się tym, że nie jesteśmy poddani restrykcjom, nie jesteśmy poddani ograniczeniu naszej swobody spotkań, naszej swobody przemieszczania się. To pierwsze od dwóch lat święta, których covid nie zakłóca nam spokoju i przeżywania” – podkreślił szef MZ.

REKLAMA

Minister życzył Polakom zdrowia, szczęścia i radości oraz rodzinnego przeżywania świąt.

„Poddajmy się też refleksji tego, co dzieje za naszą wschodnią granicą. To jest jednak też czas, kiedy Rosja zaatakowała Ukrainę. Pomódlmy się za naszych sąsiadów” – dodał Niedzielski.

Parafrazując słowa posła Grzegorza Brauna wypada podsumować powyższe słowa: Niedzielski, będziesz… zapamiętany i rozliczony.

Źródło: PAP

REKLAMA