Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
REKLAMA
Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie – poinformował w piątek szef MS, prokurator generalny Zbigniew Ziobro, odnosząc się do zdarzenia, w którym zginął mężczyzna. Dodał, że wydano nakaz tymczasowego aresztowania obu podejrzanych.

„Śledczy ustalili tożsamość dwóch podejrzanych o zabójstwo na Nowym Świecie. Wydano nakaz tymczasowego aresztowania Sebastiana W. i Łukasza G. To postępowanie od razu poleciłem objąć nadzorem @PK_GOV_PL. Sprawcy muszą zostać szybko i surowo ukarani” – napisał w piątek na Twitterze Zbigniew Ziobro.

REKLAMA

W nocy z soboty na niedzielę (z 8 na 9 maja) do sklepu przy Nowym Świecie w Warszawie wszedł ranny mężczyzna. Na miejsce została wezwana policja, a także służby ratunkowe.

– Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł – zaznaczyła wówczas sierż. sztab. Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Po zdarzeniu na stronie śródmiejskiej policji opublikowane zostały zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny, który mógł mieć związek z zabójstwem.


CZYTAJ WIĘCEJ:

Źródło: PAP

REKLAMA