Horror w Olsztynie. Dwie osoby zastrzelone

Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
REKLAMA
W jednym z komisów samochodowych w Olsztynie policjanci odnaleźli w środę po południu ciała dwóch mężczyzn. Według nieoficjalnych informacji obaj mieli rany postrzałowe głowy. Policja nie informuje dotychczas o szczegółach tego zdarzenia.

Podkom. Rafał Prokopczyk z olsztyńskiej policji przekazał PAP, że po godz. 16 dyżurny komendy miejskiej otrzymał informację o niebezpiecznie zachowującym się mężczyźnie, który może przebywać w okolicy ul. Lubelskiej.

Zachowanie tego mężczyzny miało być „agresywne i dziwne”, a do zajścia miało dojść w okolicy jednego z komisów samochodowych.

REKLAMA

„W celu sprawdzenia tej informacji na miejsce skierowano policyjny patrol, który po sprawdzeniu tego terenu znalazł w jednym z pomieszczeń komisu ciała dwóch mężczyzn w wieku około 50 lat” – powiedział Prokopczyk.

Na miejsce od razu skierowano grupę dochodzeniowo-śledczą i technika kryminalistyki, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczają ślady i prowadzą czynności w celu wyjaśnienia okoliczności śmierci obu mężczyzn.

„Dla dobra prowadzonych czynności obecnie nie informujemy o szczegółach tej sprawy” – zastrzegł Prokopczyk.

Według nieoficjalnych informacji obaj mężczyźni mieli rany postrzałowe głowy.

O zdarzeniu jako pierwsze poinformowało radio RMF FM, które podało, że przy jednym z mężczyzn policja znalazła broń.

Źródło: PAP

REKLAMA