Tego poprawne politycznie media wam nie pokażą. Prawo do posiadania broni chroni zwykłych ludzi [VIDEO]

Zamachy z użyciem broni w USA obiegają światowe media i służą lewicy do poparcia tezy o potrzebie ograniczenia posiadania broni. Na razie druga poprawka do konstytucji USA obroniła się przed zakusami zmian Bidena i Demokratów, ale oduraczanie powoli robi swoje.

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
REKLAMA

Tymczasem amerykańskiego Twittera obiega nagranie, na którym widać, jak kucharka w restauracji broni się przed agresywnym czarnoskórym napastnikiem. Do kuchni w restauracji wkracza postawny osobnik i uderza w twarz jedną kucharkę, ale druga bez zastanowienia sięga pod fartuch i wydobywa… pistolet. Facet wycofuje się i znika.

Nie od dziś wiadomo, że przestępcy broń palną i tak zdobędą. Zakaz jej posiadania i rozbrajanie ludzi normalnych i uczciwych jest po prostu absurdem. Komentujący internetowy hit zwracają uwagę, jak kultura posiadania i noszenia broni wpływa na jakość stosunków społecznych.

REKLAMA

Powszechny dostęp do broni, który sprawił, że kucharka mogła wydobyć załadowaną broń spod fartucha, jest możliwy dzięki 2. poprawce do Konstytucji USA. Dokument ten gwarantuje prawo do posiadania i noszenia broni przede wszystkim po to, by móc przeciwstawić się tyrańskim zapędom rządu, ale poprawka ta służy również obronie osobistej i zwiększeniu bezpieczeństwa.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

„Broń w ręku jest lepsza niż policja w telefonie!!” komentował filmik „Texas Son”. „Zdumiewające, jak cywilizowany i gotowy do dialogu stał się ten bandyta PO tym, jak kobieta wyciągnęła broń… brawa dla niej!!!” – ocenił txcryptonian. „Boże, błogosław 2. poprawkę” – dodaje Michael Nix Jr.

Źródło: Twitter/ PCH24

REKLAMA