Kto tego dokonał? Zobacz TRAILER filmu „Jedwabne. Historia prawdziwa” [VIDEO]

Film
Film "Jedwabne. historia prawdziwa" dra Tomasz Sommera.
REKLAMA

10 lipca 2022 roku minęło 81 lat od niemieckiej zbrodni w Jedwabnem, o którą znane powszechnie środowiska i „osobistości” fałszywie oskarżają Polaków. Redakcja „Najwyższego CZASu!” przygotowała specjalną promocję materiałów odkłamujących tamte wydarzenia. Kupując e-wydanie naszego tygodnika (PDF) otrzymają państwo link do filmu „Jedwabne. historia prawdziwa” gratis.

Film dokumentalny „Jedwabne. Historia prawdziwa” odkłamuje prawdę o tragicznych wydarzeniach w Jedwabnem. Produkcja Tomasza Sommera, Macieja Dębały, Marka Jana Chodakiewicza powstała w oparciu o pierwszą, kompletną, dwutomową monografię dotyczącą zbrodni, którą od dwudziestu lat obciążani są Polacy.

REKLAMA

Film unaocznia absurdalne tezy Jana Tomasza Grossa, który walnie przyczynił się do obarczenia winą naszego narodu. To jednak jedyny „komediowy” element produkcji. Przede wszystkim jest ona rzetelną próbą pokazania kto i jak naprawdę zamordował Żydów 10 lipca 1941 r. Emisji filmu, również w formie zamkniętego pokazu, odmówiły w zasadzie wszystkie kina w Warszawie.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

E-wydanie tygodnika „Najwyższy CZAS!” w formacie PDF poświęcone zbrodni w Jedwabnem oraz link do filmu możecie państwo zamówić w naszej księgarni internetowej pod tym linkiem: FILM I PDF: Jedwabne. Historia prawdziwa

Z okazji rocznicy także w promocyjnej cenie dostępna jest dwutomowa praca historyczna autorstwa dra Tomasza Sommera, prof. Marka Jana Chodakiewicza i Ewy Stankiewicz „Jedwabne. Historia Prawdziwa” TOM I + II

„Jedwabne. Historia Prawdziwa”. Zobacz TRAILER!

REKLAMA