Starsze panie z „Oddziału Putina”: Ameryko opamiętaj się!

Starsze panie stworzyły
Starsze panie stworzyły "Oddział Putina" Twitter, Anton Heraszczenko
REKLAMA

„My, 'Oddział Putina’, zebraliśmy się tutaj na spotkanie nadzwyczajne, aby omówić sprawy globalnego bezpieczeństwa” – brzmi groźnie i aż trudno uwierzyć, że „Odział Putina”, to grupa starszych pań.

Rosyjskie emerytki najwyraźniej postanowiły wziąć sprawy międzynarodowe w swoje ręce. Według „głównodowodzącej” starszej pani fakt, że Joe Biden złapał ostatnio koronawirusa, oznacza, że obecnie władze w USA sprawuje ktoś inny.

REKLAMA

– Nie wiadomo, kto ma obecnie kontrolę nad nuklearną walizką. Jesteśmy przekonani, że władzę w USA przejęli sekciarze i fanatycy – twierdzi „głównodowodząca”.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Dalej kobieta zwraca się z apelem do Amerykanów: – Ameryko, co robisz? Rządzą tobą fanatycy i wpływa to na cały świat. Zatrzymajcie to, bądźcie ludźmi. Prowadzicie wojnę z Rosją na terytorium Ukrainy. Zniszczyliście ją, zginęli ludzie. Co wy robicie? Wciągnęliście w waszą wojnę cały świat. Nie jest wam wstyd? – pyta.

Kobiety zwracają się także do „prawych” i „świadomych” obywateli USA: – Odsuńcie od władzy fanatyków. Nie wiemy nawet, kto obecnie ma kontrolę nad walizką nuklearną. Wy także nie wiecie. Amerykanie, stanowicie zagrożenie dla całego świata. Prosimy was, bądźcie rozsądni – mówią.

Inne kobiety twierdzą, że Rosja może pomóc chorującemu na covid Bidenowi. – Jeżeli nie będziecie umieli go wyleczyć, przyślijcie go do nas, my mu pomożemy – mówią.

Przekonują też, że Rosjanie mogą wspaniałomyślnie wybaczyć Amerykanom. – Z liderem takim jak nasz prezydent, wszystko będzie dobrze – twierdzą.

Na koniec kobiety skandują: „Ameryko, zwracamy się do ciebie. Opamiętaj się! Opamiętaj się!”

REKLAMA