Film
Film "Jedwabne. historia prawdziwa" dra Tomasz Sommera.
REKLAMA

Redaktor Tomasz Sommer opublikował kolejny materiał odkłamujący historię zbrodni w Jedwabnem.

Redaktor naczelny „Najwyższego Czasu” dr Tomasz Sommer opublikował nowy materiał poświęcony naszej filmowej produkcji „Jedwabne. Prawdziwa historia”. Jak stwierdził na wstępie, film w sieci obejrzało już ponad tysiąc osób. Aby móc go zobaczyć, należy kupić promocyjny pakiet FILM + PDF za jedyne 9,90 zł. Polecamy serdecznie.

REKLAMA

„Skomplikowany sposób dystrybucji wynika z tego, że jakbyśmy dali na otwartym kanale, to musielibyśmy się liczyć z tym, że kanał ten wyleci w powietrze” – wyjaśnia Tomasz Sommer.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Tomasz Sommer poleca „Jedwabne. Historia prawdziwa”

W materiale Tomasz Sommer opowiedział o książkach, które posłużyły za podstawę do nakręcenia filmu. Jest to dwutomowa praca „Jedwabne. Historia Prawdziwa” oraz krótsza publikacja „Jedwabne 10 VII 1941. Rekonstrukcja mordu”. Cały pakiet ukazujący prawdę o zbrodni w Jedwabnem możesz zakupić w naszym sklepie w przystępnej cenie.

„Przypominam, że nasz film »Jedwabne. Historia prawdziwa« powstał na bazie dwóch, a nawet trzech książek, które przygotowaliśmy, w zeszłym roku zostały one wydane. Po pierwsze »Jedwabne. Historia prawdziwa«. Obszerna monografia tematu, najobszerniejsza monografia w historii, którą napisałem razem z prof. Chodakiewiczem i dr Ewą Stankiewicz. Monografia w sumie ma 2060 stron i składa się w dwóch tomów” – wyjaśnia współautor publikacji.

„Opublikowaliśmy także skrótową formę tej książki: »Jedwabne 10 VII 1941. Rekonstrukcja mordu«. (…) Nie ma 2 tysięcy, tylko 338 stron. Mamy tutaj szczegółowo przedstawioną całą rekonstrukcję plus rozdział metodologiczny, który wyjaśnia, skąd się w ogóle takie podejście, jakie reprezentujemy, do sprawy bierze” – kontynuuje redaktor naczelny.

REKLAMA