Lech Wałęsa w szpitalu / Foto: Facebook/Lech Wałęsa
Lech Wałęsa w szpitalu / Foto: Facebook/Lech Wałęsa
REKLAMA

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Były prezydent sam napisał o tym na swoim koncie w mediach społecznościowych, gdzie zamieścił post ze swoim zdjęciem w szpitalnym łóżku.

Były prezydent Lech Wałęsa, zwykle aktywny w mediach społecznościowych, na swoim koncie na Facebooku zamieścił w niedzielę późnym popołudniem zdjęcie ze szpitala.

REKLAMA

Na fotografii widać Wałęsę leżącego w szpitalnym łóżku pod kroplówką. W poście były prezydent napisał: „Bywa i tak”.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Jak przekazał portalowi gazeta.pl poseł Jerzy Borowczak, byłemu prezydentowi nic poważnego się nie stało.

– Dzwonił do mnie jakieś pół godziny temu i normalnie rozmawialiśmy, umówiliśmy się na wtorek. Wiem, że miał mieć rutynowe badania w czwartek lub piątek, ale mówił, że jest w szpitalu dzisiaj – mówił cytowany w serwisie Borowczak.

W rozmowie z „Super Expressem” poseł ujawnił więcej szczegółów. – Rozmawiałem z godzinę temu z Lechem. Trafił na kontrolne badania do szpitala w sprawie rozrusznika serca i cukrzycy – powiedział.

W sierpniu ubiegłego roku były prezydent również trafił do szpitala w związku z tzw. stopą cukrzycową. Wałęsa od lat choruje na cukrzycę. Z kolei w marcu ub.r. były prezydent przeszedł zabieg kardiochirurgiczny, związany z funkcjonowaniem rozrusznika serca.

REKLAMA