Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
Policja - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
REKLAMA

Słupska adwokat Katarzyna R. została zatrzymana przez policję z nocy z piątku na sobotę po tym, jak miała ranić nożem dwóch mężczyzn, następnie wsiąść do samochodu pod wpływem alkoholu oraz bić i znieważać funkcjonariuszy – informowało w sobotę jako pierwsze Polskie Radio Gdańsk.

Do zdarzeń z udziałem adwokat Katarzyny R. doszło w nocy z piątku na sobotę w Słupsku (Pomorskie).

REKLAMA

Jak podało Polskie Radio Gdańsk, przy ul. Lelewela 39-letnia Katarzyna R. miała ranić nożem dwóch mężczyzn w wieku 39 i 36 lat. Jednemu z nich miała zadać cios w pośladek, drugiego ugodziła w brzuch i szyję. Obaj trafili do szpitala. Ten lżej ranny już go opuścił.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Katarzyna R. krótko po tym zdarzeniu została zatrzymana przy ul. Hubalczyków przez policyjny patrol, który wcześniej otrzymał zgłoszenie o napaści dokonanej przez kobietę odpowiadającej rysopisowi poszukiwanej.

Adwokat miała prowadzić auto pod wpływem alkoholu. Z oświadczenia słupskiej policji, na które powołuje się Radio Gdańsk, wynika, że funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Została od niej pobrana krew do badań. 39-latka stawiała opór podczas zatrzymania, znieważała funkcjonariuszy oraz naruszyła ich nietykalność.

Katarzyna R. przebywa w policyjnej izbie zatrzymań.

Postępowanie w sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słupsku.

REKLAMA