Samolot węgierskich linii lotniczych Wizz Air.
Samolot węgierskich linii lotniczych Wizz Air. (Fot. Pixabay)
REKLAMA

Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air wznowią loty z Abu Dhabi do Moskwy. Wcześniej z połączeń zrezygnowano ze względu na rosyjską inwazję na Ukrainę.

Węgierski przewoźnik poinformował, że połączenie z Abu Dhabi do Moskwy ma wrócić do rozkładu lotów w październiku. Połączenie obsługiwać będzie Wizz Air Abu Dhabi – spółka joint venture pomiędzy węgierską linią lotniczą, a funduszem majątkowym Abu Dhabi ADQ.

REKLAMA

Już od października wracają loty do Moskwy

Pierwszy wznowiony lot do Moskwy ma się odbyć 3 października. Czas podróży wyniesie 5 godzin 30 minut, a ceny biletów zaczynają się od 359 dirhamów (ok. 450 zł).

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

– Obsługujemy sieć 34 miejsc docelowych w promieniu pięciu godzin lotu od Abu Zabi, zapewniając bardzo niskie ceny do różnych miejsc docelowych. Wspieramy branżę turystyczną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wzmacniając połączenie regionalne i globalne, zgodnie z przepisami w poszczególnych krajach – powiedział dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi Michael Berlouis w rozmowie z gazetą Gulf News.

Przed wojną na Ukrainie połączenie Abu Dhabi – Moskwa działało jedynie 5 miesięcy. Trzy dni po rozpoczęciu inwazji loty zostały wstrzymane.

We wrześniu ogromne podwyżki opłat za wodę

REKLAMA