Tomasz Sommer. / fot. YouTube
Tomasz Sommer. / fot. YouTube
REKLAMA

Tomasz Sommer polecił wszystkim podręcznik prof. Roszkowskiego, który znajduje się obecnie pod zmasowanym atakiem lewicy.

Autorem podręcznika „1945-1979 Historia i teraźniejszość” do nowego przedmiotu szkolnego pod tym samym tytułem, czyli tzw. HiT, jest znany historyk prof. Wojciech Roszkowski. Publikacja była bardzo zachwalany przez ministra edukacji prof. Przemysława Czarnka, ale również m.in. o. Tadeusza Rydzyka z Telewizji Trwam. Teraz do grona obrońców autora dołączył Tomasz Sommer, redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”, podając przy okazji dość ciekawy argument.

REKLAMA

Tomasz Sommer rekomenduje

W ostatnich dniach prof. Wojciech Roszkowski jest odsądzany od czci i wiary, przede wszystkim za sprawą jego opinii na temat in vitro. Zapowiadane są nawet zbiorowe pozwy oburzonych rodziców dzieci poczętych dzięki tej metodzie. Dobre słowo o publikacji powiedział m.in. Tomasz Sommer, którego zdaniem krzyk antypolskiego lewactwa to najlepsza rekomendacja dla podręcznika.

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem
Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

„HiT! Antypolskie lewactwo tak się rzuca na podręcznik prof. Roszkowskiego, że, choć nie czytałem, a contrario, szczerze go polecam. A z »Historii XX w.« Alberta czyli Roszkowskiego uczyłem się do matury. Dostałem 5” – przekonuje redaktor naczelny NCzas! Tomasz Sommer na swoim Twitterze.

„Gdyby Roszkowski przywołał w treści »wiekopomne« odkrycie prof. Płatek z 2014r. że w związkach jednopłciowych rodzi się tyle samo dzieci, a często więcej, niż w związkach różnopłciowych, nie czepialiby się” – dopowiada jeden z użytkowników.

REKLAMA