Wesele z rozmachem, a oświadczenie majątkowe skromne. Pół tysiąca gości i gwiazdy discopolo u wiceministra [VIDEO]

Wiceminister Norbert Kaczmarczyk, wesele wiceministra Norberta Kaczmarczyka Źródło: Twitter, collage
Wiceminister Norbert Kaczmarczyk, wesele wiceministra Norberta Kaczmarczyka Źródło: Twitter, collage
REKLAMA

20 sierpnia w kościele pw. świętej Anny – Matki Najświętszej Maryi Panny w Bobinie w powiecie proszowickim odbył się ślub wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka i jego wieloletniej partnerki Dominiki. Po ceremonii pół tysiąca gości pojechało na wesele, na którym zagrały gwiazdy discopolo.

To było wesele z rozmachem. Na uroczystości wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka i jego żony bawiło się aż 540 osób. Imprezę poprowadził czołowy polski zespół discopolo – Bayer Full.

REKLAMA

Ślub wiceministra PiS. Wśród gości politycy

Na ślubie i weselu 32-letniego wiceministra w rządzie PiS pojawiło się wielu polityków. Wśród gości byli m.in. Zbigniew Ziobro, Tadeusz Cymański czy Rafał Bochenek.

– To było filmowe przeżycie i szczególny dzień, nieporównywalny do żadnego innego. Przysięga składana w kościele bije wszystko inne na głowę – tak o tym dniu mówił wiceminister rolnictwa w rozmowie z „Gazetą Krakowską”.

Ślub wiceministra PiS. Ciągnik w prezencie

Jak się okazuje wiceminister rolnictwa dostał w prezencie ślubnym prezent, który jak najbardziej pasuje do wizerunku-rolnika. Ktoś sprezentował młodej parze ciągnik.

Wesele bogate, a oświadczenie majątkowe skromne

Wesele było zorganizowane z naprawdę dużym rozmachem, co jest ciekawe, biorąc pod uwagę dość skromnie wyglądające oświadczenia majątkowe młodego ministra.

Kaczmarczyk posiada 220 tys. zł oszczędności, nie ma na własność domu ani mieszkania, ma jednak samochód, który wycenił na 25 tys. zł. Oprócz tego jest dzierżawcą gospodarstwa rolnego, które ma ponad 16 ha i jest warte 190 tys. zł.

Polacy boją się niedoborów w sklepach

REKLAMA