Feministki przykleiły TO do grobu rodziców Władimira Putina [FOTO]

Władimir Putin Źródło: YouTube
Władimir Putin Źródło: YouTube
REKLAMA

W Sankt Petersburgu działaczki Feministycznego Ruchu Oporu Antywojennego zostawiły na grobie rodziców Władimira Putina wiadomość w formie uwagi do uczniowskiego dzienniczka. Feministki poinformowały mamę i tatę prezydenta Rosji o jego „brzydkim zachowaniu”.

Aktywistki pojawiły się na cmentarzu Serafimova, gdzie pochowani są Maria Iwanowna i Władimir Spiridonowicz Putin – rodzice obecnego prezydenta Federacji Rosyjskiej.

REKLAMA

To właśnie grób Putinów był celem feministek, które przykleiły do niego karteczkę, stylizowaną na uwagę do uczniowskiego dzienniczka, na której zamieściły wiadomość dla mamy i taty prezydenta:

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

„Drodzy rodzice! Wasz syn zachowuje się brzydko! Pomija lekcje historii, walczy z kolegami z klasy i grozi wysadzeniem w powietrze całej szkoły. Podejmijcie działania”.

W „pomijaniu lekcji historii” chodzi oczywiście o bzdury historyczne, które Władimir Putin wymyśla na bieżąco podczas swoich przemówień. „Walka z kolegami” to prowadzenie wojen, a „grożenie wysadzeniem całej szkoły” to nawiązanie do gróźb nuklearnych, które również padają z ust prezydenta Rosji.

Rodzice Putina mieszkali w Leningradzie. Oboje zmarli pod koniec lat dziewięćdziesiątych na raka i nie doczekali dnia, w którym Putin został prezydentem Rosji oraz zaatakował Ukrainę.

Po co Putinowi ostatnia aneksja? Korwin-Mikke przewiduje, że chodzi o…

REKLAMA