Potrzebujemy Twojego wsparcia! Trwa zbiórka na organizację XI Konferencji Prawicy Wolnościowej

Konferencja Prawicy Wolnościowej. Fot. Własne
Konferencja Prawicy Wolnościowej. Fot. Własne
REKLAMA

Trwa zbiórka na organizację XI Konferencji Prawicy Wolnościowej. Liczymy na wsparcie naszych wiernych sympatyków.

Mamy zaszczyt ogłosić, że XI Konferencja Prawicy Wolnościowej odbędzie się w dniach 12-13.11.2022 r. (sobota i niedziela) w Warszawie, w Centrum Prasowym Foksal (budynek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, ul. Foksal 3/5). Na naszą imprezę zawitają liderzy polskiego ruchu wolnościowego, w tym liczni publicyści magazynu „Najwyższy Czas!”. Na miejscu odbędą się Targi Książki Prawicowej, a także pokaz najnowszego filmu naszej produkcji: „Alfabet Michalkiewicza”. Niestety bez Państwa wsparcia całe wydarzenie nie będzie możliwe. Z tego względu powstała specjalna zbiórka na sfinansowanie konferencji.

REKLAMA

Zbiórka: pomóż nam sfinansować XI Konferencję Prawicy Wolnościowej

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Dlaczego została uruchomiona zbiórka?

Naszą działalność finansujemy z pracy rąk i głów własnych oraz ofiarności darczyńców. Dbamy, aby nie zmarnowała się ani jedna złotówka. Swoje, a tym bardziej Twoje pieniądze oglądamy dwa razy, zanim je wydamy. Staramy się, aby organizowane przez Fundację Najwyższy Czas! konferencje były jak najbardziej wartościowe, a równocześnie jak najbardziej zoptymalizowane finansowo (np. nasi prelegenci występują pro publico bono). Co istotne, wstęp na spotkania zawsze jest „wolny”, a do tego transmitowany w Internecie. Twoje pieniądze wydajemy tylko na to, co absolutnie konieczne! Nie przepalamy pozyskanego finansowania np. na marketing (robimy, co się da, samodzielnie, „oddolnie”) itp. Mamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu imprez: na bardzo przyzwoitym poziomie, ale równocześnie jak najmniejszym kosztem.

Twoja pomoc pozwoli nam sfinansować m.in. salę (to ona stanowi największy, jednostkowy koszt imprezy), a także na czas skończyć montaż filmu „Alfabet Michalkiewicza” (odpowiada za niego Jakub Pitoń, montażysta m.in. dokumentu „Jedwabne. Historia prawdziwa”).

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

REKLAMA