Były senator PO zatrzymany przez CBŚ i CBA

CBŚP. Zdjęcie ilustracyjne. / Foto: PAP
CBŚP. Zdjęcie ilustracyjne. / Foto: PAP
REKLAMA

Tomasz M., były senator Platformy Obywatelskiej, został zatrzymany przez CBŚ – informuje rozgłośnia RMF FM.

Były senator Platformy Obywatelskiej z Dolnego Śląska – Tomasz M. – został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji – przekazał dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. W zatrzymaniu byłego senatora mieli brać udział także funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

REKLAMA

Zatrzymanie polityka związane jest z śledztwem prowadzonym przez prokuraturę w Szczecinie na Pomorzu Zachodnim. Chodzi o wyłudzenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W środę mundurowi zatrzymali również rezydenta Lewiatana Macieja W. Mężczyznę przewieziono do prokuratury po godzinie 10.

Inni zatrzymani to członkowie władz spółki Work Service – Iwona Sz. i Tomasz H. „Na obecnym etapie, z uwagi na fakt, że czynności są toku, są to wszystkie informacje, które możemy przekazać” – informuje CBA.

REKLAMA