Co warto zamówić w drukarni internetowej?

Coraz więcej firm skupia swoją uwagę na oszczędzaniu papieru. Jednak nie jest to najlepsze zachowanie. W końcu trudno jest obyć się bez ważnych dokumentów, które usprawniają działanie przedsiębiorstwa. Poza tym zawsze znajdą się broszury reklamujące promocje i oferty, karty, dyplomy, a także ulotki informujące ludzi o tym, co dzieje się w Twoim miejscu pracy.

drukarnia internetowa
Co warto zamówić w drukarni internetowej?

Jak wybrać drukarnię internetową?

Kluczowe jest tylko to, żeby wszystkie drukowane materiały wyróżniały się doskonałą jakością i najwyższymi standardami. Bardzo przydatny jest też prosty w obsłudze program, dzięki któremu możesz wgrać pliki w różnych formatach. Niekiedy możesz nawet edytować zdjęcia, tekst itp., abyś mógł otrzymać to, co jest Ci potrzebne. Warto też dowiedzieć się, ile kosztują poszczególne produkty, jakie możesz zamówić w danej drukarni.

5 produktów, które można zamówić w drukarni internetowej

Szeroką ofertę produktów można zamówić m.in. w drukarni internetowej JKB Print.

Broszury

Broszury są wygodną formą prezentacji. Pozwalają zmieścić na nich wszystkie niezbędne informacje i przedstawić ofertę w atrakcyjny sposób, który idealnie nadaje się do przeglądania w podróży. Broszury mogą być wykonane z 2 arkuszy połączonych ze sobą (8 stron) lub z folderów, co pozwala na prezentację różnych produktów w zależności od tego, ile razy są używane. Zawsze ogromne znaczenie ma to, żeby profesjonalne broszury miały wysoką jakość druku, ponieważ trwałość jest tu najważniejsza. Inwestowanie wdrukowane formy promocją dają pewność, że nie są to tylko luźne kartki lub przypadkowe materiały. Służą one również jako doskonałe świadectwo naszej wiedzy, etyki pracy i wizytówka firmy.

Wizytówki

Historia wizytówek sięga Chin, skąd się wywodzą. Dzisiejsza wersja nadal skupia się na zawieraniu danych osobowych, ale posiada również wskazówki, które mówią o Tobie jako o osobie — jaki kolor lub wzór najbardziej nam się podoba. Jaką czcionką powinny być zapisane nasze dane (szeryfowe lub bezszeryfowe). Czy jest jeszcze coś, na co warto zwrócić uwagę? Istotna jest kombinacja wielkości i stylu czcionki dla tytułów oraz napisów.

Wszystkie te szczegóły mają znaczenie, ponieważ odzwierciedlają twoją osobowość, styl pracy w Twojej firmie i to, jak ludzie będą postrzegać relacje z Tobą. W tym wszystkim pomoże właśnie wizytówka.

Ulotki

Ulotki są znacznie bardziej skuteczną formą reklamy niż jakakolwiek inna metoda. Są one łatwe do tworzenia, transportowania i łatwo dostępne. Poza tym są naprawdę wygodne do przeglądania i czytania.