Ruszył Black Week! Nawet 50 proc. taniej!

REKLAMA

Trwa Black Week! Zapraszamy do naszego sklepu. Wybrane książki są dostępne w najniższej cenie. Nawet 50 proc. taniej!

Tradycyjnie rusza Black Week, czyli wyczekiwany przez wiele osób tydzień wyprzedaży. W naszym sklepie potrwa do niedzieli włącznie (27 listopada) i będzie obejmował 5 pozycji. Zapraszamy do zakupów i życzymy miłej lektury.

REKLAMA

Black Week w Bibliotece Wolności

📌 FILM I PDF: Jedwabne. Historia prawdziwa

Długo wyczekiwany film dokumentalny, który odkłamuje prawdę o tragicznych wydarzeniach w Jedwabnem. Produkcja Tomasza Sommera, Macieja Dębały i Marka Jana Chodakiewicza powstała w oparciu o pierwszą, kompletną, dwutomową monografię dotyczącą zbrodni, którą od dwudziestu lat obciążani są Polacy. Film unaocznia absurdalne tezy Jana Tomasza Grossa, który walnie przyczynił się do obarczenia winą naszego narodu. To jednak jedyny „komediowy” element produkcji. Przede wszystkim jest ona rzetelną próbą pokazania, kto i jak naprawdę zamordował Żydów 10 lipca 1941 r. Emisji filmu, również w formie zamkniętego pokazu, odmówiły w zasadzie wszystkie kina w Warszawie.

📌 THE BEST OF KORWIN (4 KSIĄŻKI)

Pakiet czterech książek nestora polskiej prawicy wolnościowej Janusza Korwin-Mikkego. W skład zestawu wchodzą następujące pozycje: „Polityka według Korwina”, „Świat według Korwina. Najlepsze teksty”, „Historia według Korwina” oraz „Historia według Korwina 2”.

📌 THE BEST OF MICHALKIEWICZ (4 KSIĄŻKI)

Pakiet czterech książek najlepszego pióra Rzeczypospolitej Stanisława Michalkiewicza. W skład zestawu wchodzą następujące pozycje: „Protokoły Mędrców Kovida”, „Zdrada nr 447”, „III wojna światowa już trwa” oraz „Naziści i Szabesgoje”.

📌 Międzymorze (Marek Jan Chodakiewicz)

Historia i pamięć zbiorowa wpływają na naród, jego kulturę i instytucje, a także politykę. Dotyczy to również „Międzymorza” – krajów położonych pomiędzy Morzem Czarnym a Bałtykiem w Europie Wschodniej. Brawurowa analiza tego regionu na 600 stronach w wykonaniu prof. Marka Jana Chodakiewicza. Gorąco polecamy.

📌 Jedwabne. Historia Prawdziwa TOM I + II

Dwutomowa monografia „Jedwabne. Historia Prawdziwa” autorstwa Tomasza Sommera, prof. Marka Jana Chodakiewicza oraz Ewy Stankiewicz. Tom pierwszy zawiera problemowe omówienie dokumentów oraz krytykę wcześniejszych prac poświęconych zbrodni w Jedwabnem. Tom drugi zawiera około 260 relacji i zeznań w sprawie Jedwabnego, w większości również premierowych. W sumie wydawnictwo stanowi pierwsze całościowe omówienie problematyki na podstawie kompletu dostępnych materiałów.

REKLAMA