Pakiet dwóch rewelacyjnych książek Razprozaka!

Pakiet książek Razprozaka. Fot. Własne
Pakiet książek Razprozaka. Fot. Własne
REKLAMA

Zapraszamy do zamówienia w przedsprzedaży pakietu książek Razprozaka: „Manifest antykomunistyczny” i „Tresura. Kulisy lewicowej indoktrynacji”.

Naprawdę warto zamówić w przedsprzedaży pakiet dwóch książek naszego bestsellerowego autora, czyli popularnego blogera Razprozaka, który zadeklarował, że podpisze WSZYSTKIE książki zakupione w przedsprzedaży, ale TYLKO, jeśli sprzeda się ich powyżej 4 tysięcy. Kupujesz produkt TANIEJ, bo w przedsprzedaży. Wysyłka rozpocznie się ok. 4 grudnia 2022 r. Na pewno otrzymasz ją przed Świętami!

REKLAMA

📌 „Manifest Antykomunistyczny” to pierwsza książka autora, który „raz prozą, raz rymem – walczy z propagandowym reżimem”. Autor, publicystyczne odkrycie młodego pokolenia wolnościowców, satyrycznie, ironicznie i bezkrwawo zwalcza reżimowo – mainstreamową patologię. Książka to apologia wolności, rzetelna, a przy tym zabawna i lekkostrawna, krytyka komunizmu i pączkujących z niego idei, a także kolejnych mutacji. Publikacja sprowadza do parteru, a następnie nokautuje podwaliny marksistowskiej rewolucji, która wciąż dokonuje się na naszych oczach. Książka stanowi intelektualną odtrutkę zwłaszcza na współczesne „wirusy”, które wyewoluowały z teorii Marksa i jego następców (np. wirus zielonej, choć czerwonej, rewolucji ekologicznej, BLM itp.).

📌 „Tresura. Kulisy lewicowej indoktrynacji” to najnowsza książka Razprozaka. Lewicowa i marksistowska propaganda dopływa do nas codziennie i wszystkimi kanałami. Razprozak dokonuje jej brutalnej wiwisekcji pokazując, że w żadnym medium nie jesteśmy bezpieczni, bo tresura trwa codziennie, w każdej minucie i sekundzie! „Tresura” Razprozaka to genialna szczepionka na tę zarazę! Ona, w odróżnieniu od szprycy, działa naprawdę!

Kim jest Razprozak?

Autor książki to Łukasz Winiarski, który identyfikuje się jako chrześcijanin, konserwatysta i narodowiec. Popularność zdobył dzięki wpisom na facebookowym profilu „Raz prozą, raz rymem – walczymy z propagandowym reżimem”, gdzie jego wpisy śledzi 150 tysięcy odbiorców – to jeden z wielu profilów, któremu amerykański monopolista radykalnie obcina zasięgi z powodu prezentowania opinii niepoprawnych politycznie i wychylających się poza „jedyną słuszną”, lewicową narrację. Publikował felietony również w dwutygodniku ,,Najwyższy CZAS!” oraz na portalu wSensie.pl.

Pakiet książek Razprozaka
Pakiet książek Razprozaka
REKLAMA