Rod Stewart przekazał niepokojące wieści o swoim synu. 11-latek nagle upadł na boisko

Rod Stewart / Foto: Ian Dury, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
Rod Stewart/ Foto: Ian Dury, CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons
REKLAMA

Piosenkarz Rod Stewart przekazał niepokojące wieści o swoim 11-letnim synu. Aiden miał zasłabnąć na boisku podczas meczu swojej drużyny. Został zabrany karetką do szpitala.

W rozmowie z magazynem FourFourTwo Stewart powiedział: „Myśleliśmy, że mój chłopak miał atak serca”. 11-latek stał się bowiem „siny i nieprzytomny” podczas gry w swojej drużynie Young Hoops Under-12s.

REKLAMA

Na miejsce wezwano karetkę. Nastolatek został przewieziony do szpitala z podejrzeniem ataku serca.

– Stał się siny i nieprzytomny, dopóki się nie uspokoił. To było przerażające, ale okazało się, że to był atak paniki – mówił gwiazdor. Przyczyną tego stresu miała być presja, jaką 11-latek czuł, żeby zagrać dobrze dla swojego ojca.

Jak się okazało, nie było to jedyne dramatyczne zdarzenie podczas tego meczu. Inny zawodnik bowiem upadł do tyłu i uderzył się w głowę.

– W ciągu wszystkich moich dni oglądania piłki nożnej, to jedyny przypadek, kiedy wezwano dwie karetki – skomentował Stewart.

11-letni Aiden to najmłodsze z ośmiorga dzieci Roda Stewarta. Jego matką jest obecna żona piosenkarza Penny Lancaster. Gwiazdor ma z nią także 16-letniego syna Alastaira.

Pierwsze dziecko Rod Stewart powitał na świecie w wieku 17 lat. Matką Sary jest jego ówczesna dziewczyna Susannah Boffey. Ostatecznie jednak dziecko trafiło do adopcji i zostało wychowane przez Geralda i Evelyn Thubornów.

Piosenkarz ma też dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa z aktorką Alaną Stewart – 43-letnią Kimberly i 42-letniego Seana.

Ma też 35-letnią córkę Ruby ze związku z Kelly Emberg oraz 30-letnią Ruby i 28-letniego Liama ze związku z Rachel Hunter.

REKLAMA