Mentzen SHOW w Polsat News. Za jednym zamachem zmasakrował Kaczyńskiego, Glapińskiego i Morawieckiego [VIDEO]

Sławomir Mentzen
Sławomir Mentzen. / foto: screen Polsat News
REKLAMA

Ci ludzie nie wiedzą jak Polakom źle się żyje. Nie widzą tej drożyzny, która nas otacza – mówił, odnosząc się do Jarosława Kaczyńskiego, Adama Glapińskiego i Mateusza Morawieckiego, prezes partii Nowa Nadzieja Sławomir Mentzen.

Prezes partii Nowa Nadzieja i przedstawiciel Konfederacji Sławomir Mentzen był gościem programu „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”. Tam przedstawił między innymi to, jak – jego zdaniem – na świat patrzą prezes PiS Jarosław Kaczyńskiego, prezes NBP Adam Glapiński i premier Mateusz Morawiecki.

REKLAMA

Mentzen o Kaczyńskim, Glapińskim i Morawieckim

Zobaczmy jak świat widzi Jarosław Kaczyński. Skąd on dobiera w ogóle informacje? – zaczął Mentzen. – Jeździ na spotkania, które są otoczone przez setki policjantów, na które zapraszani są tylko działacze.

Nowa książka prof. Chodakiewicza!

Otoczony jest miernymi, biernymi, ale wiernymi potakiwaczami, którzy spijają każde słowo z jego ust i wmawiają mu, że jest kolejnym Józefem Piłsudskim – kontynuował.

Z telewizji ogląda tylko i wyłącznie TVP, swoją własną propagandę. Nie korzysta z Internetu, jego współpracownicy drukują mu na kartkach fragmenty Internetu – dodawał. Odnosząc się do prezesa PiS Mentzen stwierdził, iż „ten człowiek nie wie w jakiej sytuacji są zwyczajni Polacy”.

Mamy prezesa NBP Adama Glapińskiego, który z ciekawości, ostatnio pochwalił się, że poszedł do sklepu zobaczyć jak ceny wyglądają i z perspektywy osoby zarabiającej dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie oświadczył Polakom, że wcale nie jest tak drogo jak się Polakom wydaje – mówił prezes Nowej Nadziei.

Mamy premiera Morawieckiego, który w sumie od wielu lat nie widział jak świat działa – dodawał.

Podsumowując Mentzen podkreślił, że „ci ludzie nie wiedzą jak Polakom źle się żyje. Nie widzą tej drożyzny, która nas otacza. Nie widzą wzrostów kosztów życia i być może to jest przyczyna, dla której podejmują tak szkodliwe i głupie decyzje, bo nie mają dostępu do normalnych informacji”.

REKLAMA